Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam, csak mindig vannak olyan "laikusok", akik mindennek bedőlnek elsőre.... Főleg, ha vmiről azt hiszik, hogy hiteles... & fordítva.
Legjobb példa:
Talán tavaly a SuperBike magazinban 1 összefogó térdvédő tesztben legjobb térdvédőnek választották az Acerbis-t , amit mi forgalmazunk... Onnantól kezdve megőrült a nép, volt aki 5-öt vitt egyszerre, nehogy később ne kapjon.
És az a vicc, hogy az előtt pont azért nem gondolták jónak a cuccot, mert olcsóbb, mint az AXO, vagy Dainese, szal biztos szarabb is ...
És ez csak 1 pl. a sok közül....
nem is idegesedtem fel csak elgondolkodtam h akkor lehet nem kéne elesni benne
Hát az ellenérték a pénz... DE NEM MINDEGY HAYABUSÁVAL? Akinek olyanja van, annak a benzin semmi! :D
Miért, adnak ingyen benzint?
Amúgy a tesztet én sem azért ajánlottam, hogy felidegesítsek akárkit is.
Én cukorra gondoltam .
Akkor menjünk először a benzinkútra!
öncsél bele vizet
Városba motorozni?
én gondolkottam hogy mennyek-e vagy nem
de inkább vissza toltam a motort mer biztos hogy megáztam volna ha elindulok
lessz még jobb idő is
városba meg mit motorozol mennyél ki a főldes utra
Üdv!
Üres a tankom basszus...
májusba szokott lenni
Amúgy már elkezdtem lefordítani, csak qrva hosszú...
ITT
Leírják, hogy melyik szabványnak mik a hiányosságai: DOT, ECE, SHARP...
És miért születnek full eltérő eredmények egyes teszteken.

A sharp teszten a VSREV 2 csillagot kapott, míg a cikkben szereplő módon teszteléskor (amit ha elolavsol rájössz, hogy miért a leg kimerítőbb), többek közt megelőzött AGV, Suomy vagy Scorpion Exo sisakokat is...

Nem olyan egyszerű 1 sisak, mint sokan gondoljátok...
Szép jó napot Mindenkinek!

Hogy s mint?
Valaki nem jön most motoroznia városba?
lusta vagyok hozzá .inkább elhiszem neked
A sharp tesztet linkelte be, láttam énis...
Olvasgass utána a tesztek menetének + a szabványoknak mielőtt felvágod az ereidet...
A sharp oldalán az én sisakomat is eléggé lehúzták, miközben 4 évig ment a GP-ben... + azon az oldalon, amit 1X belinkeltem sokkal átfogóbban tesztelik a sityakokat (20 oldal angolul, elvileg el tudod olvasni), ott az egyik legjobbnak hozták ki a sisakomat...
múltkor santso papa linkelt 1 oldalt ahol a bukótesztek voltak mint strapabírásilag .VTXE kapott 2* a Grex R1 meg 4* .csak ennyi
Köszönöm. Ott leszek. Majd rajzolok rendszámot addigra.
Alkon VTX Evo... ha így jobban meg tudod emészteni .
05.7-8-9.
Egyetértek.
Hát nyuszisra mindenképpen megyek (van nyuszifülem, nyuszifarkam meg ragasztok plüssöket is a motorra).

Győrújbaráti is tuti! Az mikor is esedékes?
Ne sírj, mi fáj?
Istenkirály vagyok bakker fejből vágom a cikkszámokat .
Tudtommal nincs külön VTX vagy VTXE ... max nem mindenhol írják helyesen...