Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért időpontot ne írjál,mert itt SÜNdörögnek ám
ofc...ipari park...no forgalom-maximális szélesség-jó aszfalt.. ....majd jobbról-balra , szegélytől-szegélyig... ...honda-safetyn azért tanultunk vmit... ...
Majd lesznek! Velem minden reklámnál közli,hogy ilyet vegyél nekem apa! Most pont valami rózsaszín mobilt akar vetetni! Nem tudom mi lesz itt később!
Híjáá fel.
Na bazz,elveszett emberek! Láncot cseréltetek már? Amúgy ha dobsz egy emil címet,megírom hogy hol van a találka,mert mi természetesen megyünk. Bár holnap idegenvezetősdit játszok! Persze,csak ha akartok jönni velünk!
...nállunk a gyerek nemrég upgradelte magát disneyre minimaxról..én is tudok már fejből rajzfilmeket szinkronizálni... ...még jó, hogy a csöppségnek még nincsennek igényei a kaján-pián kívül..
Max csak átutazóban. De még akármi is lehet holnap.
Ez hülyeség,mivel az új gumi szélén is biztos van valamennyi leválasztáskor rajta maradt nemtapadó réteg,azt pedig minél hamarabb le kell szedni a közepe ráér,ergo csakis a maximális dőlésszög lehet a célod
tessék már kiskegyednek moderálnia magát ..meg azt a mocskos száját...
balu holnap megin megyünk csesznekre?
Látom egy cipőbe járunk! Én Elmo karácsonyától tudok sokkot kapni! Van amikor háromszor nézi meg egy nap!
*ernyő
én holnap délután kirajzok..de új gumi van fent...így gumi bejáratás a fő cél most és a maximális óvatosság...
Akkor majd lehetsz az erőnytartó kisasszonyom
Legalábbis félig visszaolvasva megakadt a szemem valami versenyen Lenyomok minden 12est
Da ezért a Suzukik is jól fekszik a kanyarokat, nem?
most ez meg mi?
te is gyógyszerre iszol mint dh?
parancsára főcsörséges kircsinő
végignézted?
Hello!

Holnap a tesómmal motorozást tervezünk...
Vki még csatlakozna 2 fős csapatunkhoz? Jimy525? Milka yz most 4t-re cserélve...
megyek aludni a szobatársammal!
nem vagyok gixerina
(.I.. istenkurvafaszátmán)
estét...
... ...itt a disney megy..sajna...már tök kivagyok hannah montanatól...legalább motorozni vagy mi....
A bukó bélés faragás után én már nem csodálkoznék semmin!
Hogy "nagyon sokan lesznek" az enyhe kifejezés...
Lapozz vissza a 707-es oldalra (közép tájon lesz infó a "nyusziról")
csak kérdeztem mert én is megyek ... dh szerint nagyon sokan lesznek *-*
nincsenek nekem ijen luxus dolgok
bár ha felrakom az uj plexit arra lehetne rakni ablaktörlőt
van is itthon trabant ablaktörlő motor