Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi lenne?motorozni kell mindig.érettségi előtti hónapom volt a valahai legerősebb km-ben
infóbol semmi... semmit nem tudok mert mindig csak játszottunk törit rühellem mert angolul van és mert egy g@ci a tanár a többivel nemtom mi lesz
általános 4.
kivonni meg összeadni már akkor is kellett...
mien szintre csinálták a matekot?
info semmi irodalomra rögtönözni kell törit én pl nagyon szerettem nyelvtant meg tudod.matekot meg olyan szintre csinálták hogy...
hali
leglazább időszak? hát én nemtom milyen zsenikölök vagy te , de nekem a 20 tétel irodalomból, nyelvtanból , infóból, meg töriből ( ráadásul ez angolul ) valahogy nem szinoníma a laza időszakkal
szép napot mindenkinek, ma is szép időnk van. találkoztam is pár motorossal a városban.
az érettségi a leglazább időszak.
meg különben is,egy kakucs:
győr-kakucs 40 perc( )
kakucson 20 kör az 20*42 másodperc( )
kakucs-győr 38 perc(hátszél)
azaz megvan 92 perc alatt a forduló
na bazz , április vége nekem eléggé zsúfolt időszak lesz.. na május elejéről nem is beszélve , de valamikor azért én is megnézném már kakucs ringet
azt nem tudom hogyan oldjuk meg a továbbiakban a megvárását...szerintem őt mindig reggel útnak eresztjük majd
mindig
most van 7.hét,jövő hét végén még nem,de 9. hét hétvége, nektek lefordítva ápr 10 már szóba jöhet,bár lehet csak st endrén meg cseszneken gyúrunk még.a közös kakucs ápr vége fele lesz csak.
háát .... sokáig akkor az sem marad meg , Amúgy kakucsi menetet mikorra tervezitek kb ?
gs öccá'
mármint mi?
azt mondta motorja lesz?
az csak egy széles bicikli
én majd holnap ha nem esik , mikor lesz új motor ?
biztos
ennyi ennyi a mai termés mi ez ? biztos mindenki motorozik
kösziiii.. épp fülorvoshoz mentem
Eriggyémátevalahová, hát azt sem tudod, hogy nekem nem ereggyem van, hanem erhatom?
Mondtam én, hogy Tróger vagy, Te is, nyugodtan dobozold fel az RR-edet, aztán szabadidődben szállíthatsz pizzát.
Köszönöm Gyuri!
Ezt vehetem bóknak?

Ez a politikus-os duma nem is rossz, elgondolkozok rajta.
Akkor lesz ám csak jóvilág, ha én politikus leszek.
Helló Mindenkinek!
Ahelyett, hogy trógerkodnátok, itten Nektek egy hírlevél, amit ma kaptam.
Hátha segít valakinek, aki éppen gumit tervez vásárolni.


"Vegyétek és egyétek...."



Üdv.


Diablo - szenzációs áron
A PIRELLI sokat bizonyított és kedvelt abroncsai mostantól bomba áron vásárolhatók meg.
120/70 - 180/55 Diablo ZR vagy
120/70 - 190/50 Diablo ZR (sport és sporttúra motorokra) párban bruttó 54.900.- Ft!

120/70 - 160/60 Diablo H (SV650-re, kis Monsterre) párban bruttó 44.900.- Ft!

A Diablo-t keresd a Full-Gas üzleteiben, a viszonteladóknál vagy webáruházunkban.

TOVÁBB A VÁSÁRLÁSHOZ

Motorgumi Áruház - Pirelli motorgumik · Full-Gas Kft.
Telefon: +36 85 550 560
E-mail: info@motorgumi-aruhaz.hu
www.motorgumi-aruhaz.hu
A csornai okmányirodában KB fél órámba került a
forgalomba helyezés.És nem kellet időpontot kérni.
Délután megkezdem az idei szezont VÉGRE.