Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen
csáo
Köszi a gyors választ
Énis erre gondoltam hogy biztosítás mellett csaknem fognak ellenőrizgetni.

Elég nagy város Győr egyébként Győrújbarát-belváros-marcalváros vonalon szoktam mozogni nagyrészt.
Kicsit később fent lesznek a többiek is, de szerintem nem fogják a bandát végigigazoltatni, ez bizony minősítené őket is.
Sok rendes süni van, de van olyan is, aki tetszeleg az egyenruciban, és mindent megtesz, hogy a normális ember megutálja.
( )
De a többsége nem ilyen, főleg a mociszsaruk nem.
Azok jó arcok.
Úgyhogy én ennyit szólnék a dologhoz.
Na tényleg lépek, csá
szerintem gyere nyugodtan csajoddal
ha normálisan mész akkor nem valószinü hogy megálíttanak
nem láttam még győrbe a motorodat
nem hiszem,főleg így biztosítás mellett,sokkal fontosabb hogy ésszel menj.ők nem fognak biztatni ezt ne várd,de ez kisebb probléma mint akár egy sima,egyéni guruláskor.
Ezzel tisztában vagyok
De ez a legalkalmasabb hely ahol megkérdezhetem
Bocsesz, lépek "sakkozunk" az asszonnyal.
Csá
Tomi.
Ezt olvássák ám bőszen ők is...
Mint tudjuk.....
Sziasztok!

A felvonulással kapcsolatban merült föl egy kérdés amivel kapcsolatban hozzátok szeretnék fordulni.
Ugye a felvonulás április 4-én lesz, a jogsim szerint pedig csak április 24-étől vihetek személyt magam mögött.
Felmerült az ötlet hogy a barátnőmet elhoznám a felvonulásra de parázok a sünöktől mivel még nem voltam hasonló rendezvényen.
Szerintetek necces a dolog vagy nemfognak foglalkozni az ilyesmivel?

Üdv!
Tomi
a permetezős nagyon jó
Egy kis vidámság:

Akkora paraszt vagy...
...hogy kocsonyával zselézed a hajad!
...hogy még a buszsofőrnek is azt mondod: gyí!
...hogy anyakönyvi kivonat helyett rögtön őstermelői igazolványt kaptál!
...hogy még a tetőt is tetűnek mondod.
...hogy neked már a százas szög is integrált áramkör.
...hogy még a tequilát is hagymakarikával iszod.
...hogy még a Tesco-ban is fokhagymás Túró Rudit kérsz!
...hogy még a kocsidban is kolbászos illatosító lóg.
...hogy még a Göncölszekeret is megraknád trágyával.
...hogy még a filmet is kukoricával hívod elő.
...hogy még a Nokia-don is töpörtyű az op-logó!
...hogy a sárga busz háromszor tankol, mire felérsz Pestre.
...hogy akkor láttál először félcipőt, amikor az ekevas kettévágta a gumicsizmádat. ..hogy még a fagyit is bicskával eszed.
...hogy a házatokban nincs is a székeken háttámla, hogy mindenhová le tudj ülni a permetezővel.
Nem az a paraszt, aki traktorral megy a diszkóba, hanem az, aki nem akasztja le róla az ekét.
Al Bundy meg azt mondta,hhogy anyátok egy tiranoszaurusz semmitevész!
Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet.

Volt nagy dínóm, dánom...
Csá:)
na figyi srácok!
elfogtunk egy levelet...ill kaptam...a rendőrkapitánytól...

"a győri rendőrkapitányság engedélyezte a nyuszis felvonulásunkat!
és ami jó hír:
a korábbiakkal ellentétben térítésmentesen a rendelkezésünkre bocsátanak egy audi tt felvezetőautót és 2db yamaha fjr 1300-as motorkerékpárt!
viszont némi kérés is lenne a részükről:
1. egy forgalmi sávot foglalhatunk el
2. nem lehet egykerekezés, gumifüst, rodeózás
3. ez a gyülekezőre a felvonulásra és a "szétszéledésre" is vonatkozik!
4. a rendőrautó és a két motor is kamerával felszereltek és felhatalmazást kapnak az állatkodók kiszűrésére és akár büntire is!
5. csak forgalomképes motorokkal gyertek, nehogy ebből később gondotok legyen!
6. amennyiben most ezt normálisan le tudjuk bonyolítani, akkor mikuláskor és egyéb más alkalmakkor is mehetünk biztosítást kérni!
7. ha vmi gáz lesz, akkor az életben nem kapjuk meg a biztosítást térítésmentesen!
köszönettel:
mocilaci"
Dh!
Peace van ám...tudod...
te dh honap is motorral mész dógozni?
mi sem tűrjük ám itt az ilyenfajta viccelődéseket .uh csak óvatosan v megkeresem a zereggyedet és végigkarcolom az oldalidomot .tehát te úgy gondolod h az RR-re v a 675-ösre majd ne tegyek dobozt
megnézzük a gellért-szabadság híd sikán-t milyen max sebességgel tudják bevenni?
a héten tanulnom kell.sokat.most nemjó.
De azért a sör mehet...
Gege, ha mész a villamossal kanyarogni szólj!
Ok...
peace..
össze ne vesszetek már itt a semmin
találkoztok megisztok 1(?) sört(?) egy asztalnál aztán megvitatva az élet fontos dolgait békében éltek tovább,mert mindkettőtök motoros...
Szia!
Először is kösz az üdv ismét-et!
Másodszor előrebocsájtom, hogy semmi értelmét nem látom a chat-csatának (trendi szóval szájkaraténak ), de mivel nem Téged szólítottalak meg (ezt tudnám kevésbé cizelláltan is fogalmazni ), viszont Te magadra vetted a poénkodásomat (ami teljesen megszokott volt azokkal a fórumozókkal, akikkel itt értekezni szoktam, nem Veled ) ezért reagálok, aztán részemről lezártnak tekintem a témát.
Tehát: Nem vagyok büdösbogár, de mentem már többször, többet is mint 2-300 km, de kevesebbet, mint 1000 (ganz genau 800-at), képzeld hátizsákkal, tanktáskával, felcsatolható oldaltáskával, asszonnyal együtt. Amikor A pontból B pontba értünk, lepakoltunk, kiegyenesedtünk és nem picsogtunk, hanem nyaraltunk, majd összepakoltunk és ugyanúgy B pontból, A pontba haladtunk. Hazaérvén szintén kiegyenesedtünk és nem picsogtunk.
Arról nem is beszélve, hogy egy pályanapon mondjuk lenyomok 80 kört, számold ki 4,7 km-el és az nem túragurulás …de nem picsogok, ki tudok egyenesedni, erre készülök szezonon kívül.
Tehát azt aztán meglesheted, hogy én púpos…
Addig állj Te egy lábon, amíg nekem változik a véleményem.
De hogy teljesen megnyugodj, ismét biztosítalak, hogy a hozzászólásom, nem Neked szólt (huh, de tudnám máshogy fogalmazni) hogy bizonyítsam, vettem a fáradtságot és megnéztem az adatlapodat és a Te Kawád egy túramotor, amin teljesen rendben van a doboz. Mellékesen jegyzem meg, hogy az öcsémnek egy ezres Fazer-e van, amin szintén van doboz, ami szintén rendben van, de ettől még szeretetből szoktam cinkelni.
Viszont, ha jól emléxem, tán cbr600-at és gsf szuzukit láttam dobozzal (na nem mintha a gsf sportmotor lenne, csak teljesen burkolt) és az sztem gáz…hát véleményem csak lehet, nem?
Isten nem azért teremtett sportmotort és pályát , hogy pizzásmotort csináljunk belőlük.
Az egy sporteszköz (legalábbis az én értelmezésemben) versenypályára és nem közútra való.
(tehát hülye lennék vele 2-300, meg 1000 km-t hátizsákkal menni)
Ping-pong ütőt sem használsz kesztyű helyett és a focilabdára állva sem hajtod magad egyik helyről a másikra.
Nem kell engem oltogatni, ha 2-300 vagy 1000 km-t akarok menni és nézegetni, akkor beülök a kocsiba, a hátizsákot meg beteszem a csomagtartóba és megyek. és máris kerek a világ!
Hogy miben van igazam, azt én nem tudom megítélni, és azt sincs jogom megmondani, hogy mi szép és mi nem, annál is inkább, mert a szépség relatív.
Viszont van véleményem, de még csak nem is azt írtam le, mint korábban említettem, azoknak írtam, akikkel ezen a fórumon értekezni szoktam, abban a stílusban, ahogy szoktuk.
De ha már az odamondogatásnál tartunk…idézlek:
” szebb a moci doboz nélkül”….moci mi? Hehe
A törölköződ meg „törcsi”? A telefonod „telcsi”?
„vas”-nak nem szoktad véletlenül nevezni?
Nah, kedves Tőled, de nincs szükségem széles útra, elég széles a mindegyik ring, inkább örök nyarat, ingyen benzint kívánjál…

Nah peace!