Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dh - tudsz olyan qvga témát wm5-re, ami használja az sbsh pocket weather-t ?


Asszem Jimmy ettől a mondattól falnak menne .
.bármi kivétel az smkp jogsi .jó tudni ilyeneket mi ?én is csak onnan tudom h 1x nagyon akartam vkit vinni és ezért utánanéztem
nem is tudtam hogy az auró is beleszámít akkor én is legálissan vittem utast. dejó
az lehet, de az már más tészta...... most nem arról volt szó
majd aki intézi a büntetésedet majd ő megnézni
én most estem el barátnőmmel a helyszinelő rendőrnek eszébe nem jutott megnézni hogy mi a helyzet nem hiszem hogy egy motorosfelvonuláson ezzel húznák az agyunkat ugyan már......
sztem abszolút nem para, csak ne ess el úgy utassal hogy még nem is viheted, itt a fórumon valami balfasz nem is olyan rég elesett így
Nem magamra, de hiába a felvonulás, a csapat vagy bármi, akkor is egyesével vagyunk felelősek magunkért, az utasunkért és egymásért...
Aztapicsa... sosem hallottam erről .
kezdő jogsival 2 évig nem vihetsz utast ,illetve kocsival nem húzhatsz utánfutót.viszont bármelyik jogsi beleszámít.tehát mivel nekem több mint 2 éve van autóra ezért igaz h én tavaly tettem le a nagymotort de én már vihetek
Hülye...
Csak nem magadra gondoltál ?

Mi a tököm ez, hogy nem vihetsz utast ?
Létezik ilyen korlátozás friss jogsisoknak, vagy korhoz van kötve, vagy mi a bánat?
Ahogy érzed, de örülök,h ezt az infót itt megosztottad velünk, és minden olvasóval, a sünökkel is....

Kérték, h tartsuk be a szabályokat, erre is vonatkozik a kérés, ha bevállalod és lebuksz, terajtad verik el a port....

Szerintem inkább kérj meg valakit, h vigye a barinődet... ne kockáztass, nem éri meg, sőt így kép is készülhet rólad....
peace nem kell ...inkább pénz
én a helyedben nem tenném.oké h biztosítanak meg minden de amint olvashattad kamera lesz rajtuk.akármikor elővehetnek.a Barátis találkozó az más.ott amint láttam lehetett bukó nélkül menni,smkp-n utast vinni.ott tényleg nem foglalkoztak vele.lehet h itt se fognak ezt nem lehet előre tudni
mint minden nap .mi ebben a furcsa ?
Ááá... ezt qrván bírom exc-ben ....
Hajlandó visszaolvasni 1 csomót, és ha vkit meg akar győzni az igazáról, érvel, nem pedig anyázik .
Sztem politikusnak kellett volna menned .

Tipikusan az a fajta, aki úgy küld el a jó édes anyádba, hogy várod, hogy indulhass .
Amugy Barátin merre laksz?
Szia!
akkor azthiszem eldőlt a kérdés, márcsak az asszonyon múlik a dolog
szia én mintha már láttam volna ezt az NSR-t igaz hogy nem barátin hanem győrben. amugy szia igen én is Győrújbaráti vagyok.
A kétszemély végett meg szerintem is felesleges paráznod. Én sem vihetnék még gyakorlatilag meg........
egyszer talán találkoztam vele de nemvagyok benne biztos
akkor biztos láttad már a milánt mer ő is ott lakik
itt fórumonn m1lan néven van
1,5 éve barátin
előtte marcal-lakó voltam
barátin laksz vagy győrbe?