Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szted nem tudom hogy ott voltatok még köcsögségből oda is álltatok az üveg ajtó elé a szívem szakadt meg nem elég hogy melóztam még motorom sincs
tényleg nagyon halk .meg kényelmes is csak nehezebb beaplikálni a szemüveget .annyi van h a csat szára nyomja az arccsontom.
gondoltam leírom a slágermárkákat is
Tegnap voltunk a melóhelyednél... Szégyelld magad, hogy nem görgetted ki a vörös szőnyeget .
Én is meg vagyok elégedve az enyémmel, még tegnap hazafelé sem csúszott hátra a fejemen & nem is rázta a fejem .

A rászánt összeg alapján az Arai, Shoei, Shark sztem már ki is esett .
Jah mikor utoljára voltam nálatok sisakot nézni esés lett a vége szal addig kéne mennem még nincs mocim
Azt nem is csodálom .
Hát, ha gondolod, gurulj oda hozzánk, megmutogatom, mit lehet kihozni annyiból...
Mindenesetre a használt, vagy "kétes eredetű" sisakokat sztem felejtsd el .
Mivel gondolom nem 1 évre veszel sisakot, sztem próbálj fel minél több hasonló árút, hogy legyen viszonyítási alapod & csak utána válassz 1-et .
A lényeg, hogy ne kapkodd el & ne dőlj be az első marketing rizsának.
Vemar,Airoh,Arai,Shoei,Shark,HJC,Suomy,AGV.én a Vemar-ommal meg vagyok elégedve
nem kell bele semmi extra egy szimpla sisak esetleg, legyen bent szemüveg, nem szeretem az egyszínü sisakokat valami kis figura vagy rajz legyen rajta én a lazer vertigot néztem
márka desing elképzelés? én ha most vennék vagy marushint vagy vemart vennék. mikor vettem a sharkom akkor mákom volt az árával
hát még jó hogy újat olyan 40 körül .....
azt ameik rendesen passzol a fejedre. nem nyomja a fejedet meg ienek . Használt vagy újonnan? mekkora fejed van?
Én amugy aztmondom hogy Shark
istenem ezt a faszmákot kapok vissza az adómból 37.000 HUFOT pont jó lesz egy új sisakra, mit ajánlotok?
na csak elmentem,1 körre elvittem a nővéremet és egy csomó motorossal találkoztunk közben.itt a tavasz
miért pont element?
viszont gedeonnak ígértem valamit.a kocsin piros van,de az áprilisban lesz műszakis a motoromon kék van és az jövőre ...és persze itt a látványterv is
garázsból a másik kocsibeállóba számít?
akkor biztos szép lesz
én most nyusziig szerintem max csak melózni .kerekek kint.jövő héten megy gumishoz,utána olajcsere és majd nyuszi után festés
szép napot mindenkinek. megy ma valaki valamerre? :D
de de az még egy hónap...
Valamikor fél 2 és 2 között indulunk Győrből. De még változhat. Viszont egy darabig biztosan ott leszünk, mert oda még várunk pár embert.
mikor mentek?
lehet hogy elmegyek
Ki jön ma Csesznek ringre?
mégsincsen lefoglalva a gs?