Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, hozzatok sokat
Bármikor , de szombat d.e vagyok itthon, akkor ganézom át.
Gyere nyugodtan. Legalább segítesz
A telszámom tudod?
Szeva mennék megnézni a CBR-t nemkell sokminden csak 1 kis kaja meg sok pia!
mikor mehetek megnézni a CBR-t?
Csá all :)
az h megyek-e az attól függ h 5-6 körül hazaérünk-e
300km felett! de tényleg megyünk ugy-hogy ha jönni akarsz akkor reggel 6 kor indulás!
este.majd főkelsz reggel 6kor azt akkor odaérünk meg haza is tudunk jönni időre .egyébként milyen messze van?mer az h Földes azt nem ismerte fel a guglimepsz
is-is
Persze hajnal!Egyébként tényleg megveszem!Le van beszélve!
mondtam már.ha 5ig hazaérünk akkor oké.legkésőbb fél 6
Vasárnap remélem ráérsz!Mert megyünk érte!
hozzál nekem 1 Arlen Ness-t meg beszéld rá anyámékat h elengedjenek ...mondjuk majd mesélek valamit
Gyere most!
csak h itt vagy .be kellene mennem hozzád h légteleníteni tudjuk a hátsó fékemet .még nem tudom mikor megyek de majd megyek
Szevasztok fiatalok és öregek!
abban h senki nem érti amit írok vagy abban h nem kell mindenhova bedugni?
egyébként mégiscsak lehet abban valami amit mondasz
jólvan látom ma senki nem érti amit írok
mivan ?
hát ja ilyen mocsok hidegben asszem origo azt írta hogy jövőhéten talán már végig + fokok lesznek ..
mer a fasznak kell neked mindenhova bedugni
mondom ha rendbejövök addigra akkor brige-be.. de egyre kevésbé hiszem , valami aranyos megfertőzött torokfájós lázas szarullevvős dologgal
ha esetleg kell valakinek vagy tudtok valakit akinek kellene akkor van egy Panasonic MP3,CD lejátszós minden kutyafaszával ellátott rádiós cucc kocsiba.50Wx4.Ford Fokába volt de nem megy bele az Avensisbe azért akarja sógor eladni.szóval ha tudtok valakit akkor szóljatok
őszintén szólva valamit akartam tőled ...de elfelejtettem uh biztos nagyon fontos volt