Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tőlem is kérdezték már,hogy alapból vagyok ilyen hülye,vagy járok valahova külön órákra?
Lehetőleg a dobozon ne tesco gazdaságos étolaj felirat legyen
ne mentegetőzz a tudatalattid kibontakozása elárult
ha meg hallottál olyat, hogy valakinek széthullott a kawája szólj neki, hogy az a nyílás a blokk alján arra való, hogy közben ott kell leereszteni az olajat ja és utána nem árta ha önt bele újat
ijet még nem is hallottam
csak 250, 400, 600, 1000-ről hallottam
picsába .már megint mi a rák van ?hát 18-20ig nem érek rá meg +-1 óra.amúgy igen.
de az nem gyógyítható.az nálam nem betegségnek számít .születési rendellenesség
kawa még csak a listán se szerepelt amikor elindultam kinézni .lehet h unalmas de 10 év múlva nem a kukában végzi .kawarina motorjáról meg semmit nem tudsz uh szerintem azt hanyagoljuk.a váltó hang...meg az a jó kis traktorzúgás .így kissebb a menetzaj
Szeretném kikérni a véleményetek a Yamaha fzr500 ról 89-es.
lebuktál kawafikázó azért fikázod te a kawákat, mert valójában vágyaz egyre de annakidején elhamarkodtad és egy uncsi kis hondát vettél a tudatalattid ezt a színt suggalta neked, hogy kompenzálni tudja valamelyest a totális baklövést ne , ne sírj , egyszer majd csak lesz egy kawád is, még előtted az élet....tedd le az a kötelet, van még remény, kawarina biztos megengedi , hogy rendszeresen lemosd a motorját nyáron Amugy ki kell, hogy ábrándítsalak hiába a szín, sosem lesz igazi kawa belőle, ahhoz kell a fincsi váltó hang is
Remélem vasárnap ráérsz!
ha kapok emilt tőled megírom amit kaptam infot
Dehogy gyógyultál meg! a fejednek mindig is lesz valami baja!
Már megint nem vagy MSN -en!
már meggyógyultam
hát néznék érdekesen .meg lenne egy véleményem is
Mit rinyálsz hisz még taknyos vagy!
mér téged zavar? mer engem aztánn nem
kawarina csak ne csókolgassa a Gyurit
az öregek majd csak este jönnek főleg gyuri, kawarina megin csókolomozhat neki
és az öregek?
hova dógozni?
Remélem jókor mentem be!
Ja aszem
máma délelőttös vagy?
hátujjára meg csinállunk ecsettel lángokat