Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah srácok!
Katt a linkre!
http://www.motorozz.hu/main.pl...
Gondolhatod, hogy nem én kapituláltam....
De fater bosszúból nem adja oda a kocsit, ezért keresnem kellett egy vonóhorgos autós ismerőst...
De sikerült...
Részvétem .
Csak nem féltük az "angyallelkű, aranyos, csöpp kicsi" gyermeküket?
Night-Rider!
Nem vezettem félre senkit, egy szóval sem mondtam, hogy nem irják át ha nincs műszakija, csak azt, hogy forgalmit nem kap addig...(ill a régit adják vissza úgy, hogy a hátuljába irják bele, hogy ki az új tulaj, de küzlekedni úgy nem lehet vele)
(Jah és ha meglesz a vizsga, akkor lesz egy új kör az okmányirodában és a vizsgalapot leadva kapja meg majd a névre irt forgalmit!)
A háború nem gond amennyiben nem te kapitulálsz a végén
Night-Rider!
Nem vezettem félre senkit, egy szóval sem mondtam, hogy nem irják át ha nincs műszakija, csak azt, hogy forgalmit nem kap addig...(ill a régit adják vissza úgy, hogy a hátuljába irják bele, hogy ki az új tulaj, de küzlekedni úgy nem lehet vele)
(Jah és ha meglesz a vizsga, akkor lesz egy új kör az okmányirodában és a vizsgalapot leadva kapja meg majd a névre irt forgalmit!)
Most válaszolok mindenkinek, bocsi a csapongásért...
Persze.. spani-gizit viszek, de ha gond van a moccóval, nem veszem meg.
Mindenképpen jól átnézem...
Köszike a jótanácsokat.
A Santsó hallott a vitából töredéket...
Sziasztok.
Már szereztem autót is, de hát igen... vita, meg hiszti az van... meg csempe a falon is.
És nem is az asszony, hanem muterék....
Meg, de ne tudjátok meg milyen háború ment itthon miatta....
Szar van a palacsintában?
Jó estét Mindenkinek!

Azért ez az újmotor-projekt nem lesz olyan sima mint hitted!
az igen ez marha gyors volt
jó ez a kalevét is pont így kell betólni
Az átíratás hoz érvényes műszakinak kell lennie? Akkor egy lejárt műszakis motort ha veszek hogyan iratok át? Mikor a műszakit csak a névre szóló forgalmival vagy meghatalmazással és a be jegyzett tulaj papírjaival lehet megcsinálni (adásvételi nem elegendő)!Simán megcsinálják az átírást műszaki nélkül és a matricát a vizsgán ragasztják be!
Gratula a következő géphez!
Áááááááá kurvagnagy .... Jó, hogy belinkelted, már ezer éve nem hallottam , ezt nem lehet megunni .
Gratulálok mester
Spanifert ne felejts el vinni különben ülhetsz a motoron hazafele ami az utánfutón utazik volt már ilyenhez szerencsém
és közbe ittatok meg a hóba hemperegtetek?
mer józanul szerintem ezt nehéz elénekelni
üdv gondoltam belesek miújság
EZ MEKKORAAAAA! De régen hallgattam. Tavaly síeléskor ezt üvöltöttük!
mocorgó félre vezeted a kollégákat,ha nincs érvényes vizsga akkor is átirják a paripát,annyi külömbséggel,hogy a régi forgalmi hátuljába beirják az új tulajt elindul a törzskönyv is .amikor megvan a vizsga ,akkor okmányiroda -kifizet a forgalmi 6000ft és állitják ki az újat az új tulaj nevére.az első fordulóban csak a törzskönyv 6000ft-ját kérik el/mielőtt a gyengébbek megkérdeznék./
annyira nem szépség,de legalább CBR .mondjuk ilyen idős géptől nem is lehet várni h megszólaljon.de így is nagyon szép
Ja, ha tényleg megjött a számlára a gané, holnap megyek is érte utifutival.
Állítólag hó lesz, így nem merek lábon elmenni érte. (elhozni)
Ítt a szépség Fearom
CBR1000f
köszi hogy tudósítottál. majd még biztos kérdezgetek valamit
át lehet iratni, de forgalmi engedélyt csak érvényes műszaki vizsgával rendelkező járműre enged nyomtatni a rendszer!
Átíráshoz kell:
Eredetvizsga
Adás-Vételi
Törzskönyv+Forgalm
i
Biztosítás (Adás-vételi+régi forgalmival megcsinálják)
Ha vizsgalapot tudsz mutatni, hogy megcsináltattad, akkor kapsz csak forgalmit....
Minden további infóért hívj!
06-30-318-1860
Mocilaci