Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép a fényezése de nemtudni hogy hogyan muzsikáll
meg mér ijen ócsó? azér mer régi?
Ha pont,pont vesszőcskére vágysz,szekáld a kawarinát,neki az megy! Amugy ez sajna tényleg igy van,a haveromnak ugy adták át az uj RR-t,hogy az olajszintet nézze szorgalmasan!De ha ez vigasztal,akkor szerintem Ebbe a Szinbe ez a legszebb 1000-es,csdak nekem jobban bejön ahogy a 10-es megy!
téged nem jó szekálni .te nem nyomod a pontpontvesszőcskéket.téged nem vagyok hajlandó tovább csesztetni .most megsértődtem
hát ez kurva jó

no komment
Hi! Nem rossz a gép,ha meg volt becsülve,akkor ezekkel a "régi" vasakkal ki lehet menni a világbol!
Na Őt néztem ki:
Honda cbr 1000 f
Sziasztok
én amikor vettem a motort a hyundai szalonba vittem eredetiség vizsgára
azt nemtudom hogy mit kéne pontosan 1 ijen vizsgánn nézni de nekem csak annyi volt hogy lefényképezték az alváz meg motorszámot meg körbe a motort aztánn füzettem érte 15000ft-ot aztánn a srác adott érte papirokat
nemtudom hogy hogyan vizsgájják a másik motorokat
ijen nekem is szokott lenni a kezem, de csak azér mer a higitó nem vitte le mindehonnan a festéket aztánn 1 hétig fekete meg ződ vótam
és én nem is füzettem érte ezreket
Ja,a Hondának meg a legujabb fejlesztése az olajfaló blokk,mint a 2009-es rr nél! A minőség a mennyiség rovására ment!
a szarból keveset gyártanak mert rájönnek h nem éri meg
Hát igen,a minőségi dolgokbol mindig kevesebb van!
ennyit a Kawáról
majd a gedeon .most már lesz nekik is.ha meg eddig is volt akkor még több lesz
Szétszedni nem nehéz,de ki fogja összerakni?

Miből gondoltad hogy a románoknak nincs?
má széjjelszedtem a Hondát is.már csak az alkatrészekre várok .különben is most meglátogattuk a Mosoni-Dunát és küldtünk a románoknak egy csomó jégdarabot
Hogyan halt volna ki,az ami nincs? Mennyé,aztán te szerelgesd tovább a romhalmazaidat!
az agyad az halt ki a helyéről .csak elmentünk horgászni
akkor még beszélek vele...te smucig disznó
Na elég későn jöttél megyek melózni.Szeva!
Ha a + ba betud szállni benzinnel akkor leviszem.Sorry de csoró vagyok.
Te figyú most nem az szívesen elviszem a tesódat is de meg kell várnia míg az üzletet lebonyolítom a másik meg oda-visszára + 100km az futóval min 150-nek felel meg.
megyünk csajozni .akkor szólok tesómnak h változott a helyzet.mi meg szétszedtük az Aprilia kormányát.nem tört el csak kitágult a luktya mint a csajoknak.meg nem teljesen egyenes a csavar se.uh lehet 2 csavarral megúszom a dolgot.de azér majd ránézhetnél...vagy csinálok róla képet valamikor
De,végül is teljesen mind1. Az udvarláson már túl vagyok pár éve!
Hali srác!Megjött a plexi már fel is raktam új levegő szűrő is megvan úgy hogy szombaton megyünk!