Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mi nyavajások?
mijen csavar kellett volna?
szerintem én is ott vettem a csavarokat van választék bővenn
nem tudom.ilyenek valahogy nem maradtak meg az agyamban .annyit tudok h ott vettem a lánckerekemhez csavarokat.
azér kérdem hogy mi van ott mer régenn én is azonn a környéken vettem csavarokat simsonba
az mellett van a bosch szerviz?
nem arra voltam kíváncsi h ki az aki nem látta és nem tudja h kié hanem arra voltam kíváncsi h kié a motor .igen csavarbolt
nemtudom hogy kijjé meg még nem is láttam ezt
mi van abba a kert uccába, csavarbolt?
szexi ex.vagy akárki.ez nem tudjátok kié?
majd meglátjuk kisöcsi .gyere ki a hóra.játszuk le...kő-papír-ollóba
nem lesz,és a kiállításra nem jöhetsz.pest az enyém,nem veszed el
mind1 mert használtan veszek.ilyen 50 60 körül.ha kiállításon lesz annyiér új Berik vagy Dianese vagy Arlen Ness akkor várok
Szerintem várj a pesti motorkiállitásig.ott elég jó áron szoktak lenni uj ruhák!
nem.csak egy fogas marad neki .ruha legközelebb Fehérváron van uh az egy másik körben és pesten nézek majd körül
akkor nem lessz neki motorja?
és ruhát is veszöl magadnak?
megyünk csajozni ...illetve gedeon adja le a csaját.én meg elkísérem mer fél egyedül .meg olyan balfasz h vezetni se tud
ezt most kinek irtad?
és ha ott akarsz lenni a yetinn akkor szerintem indujj el még a héten
de amire gyalog odaérsz biztos hogy te leszel ott a yeti
ha kalevék motorral mennek akkor én kénytelen leszek autóval ha lesz 1 szabad.ha jól viselkedsz beraklak a csomagtartóba
hello szia szevasz van nálatok terasz?
csak bekukk mert egyeseket már idegesit a pontpontvesszücske játékom! ..O.O..
csőváz yetin talizunk...bár még a fasz tudja hogyan jutok el odáig...
na kapjátok be kurva anyátok
hova mentek szombatonn?
talánn havat lapátulni napszámba?
CDvel akarsz havat lapátolni?vagy azzal szórod fel h ne csússzon ?mi legyen a CD-n?9ig alszok .inkább szívlapátot viszek.azt jól tarkónbaszkodlak vele
Na megint jót beszélgettünk most megyek melózni.Szombat 9 körül megyek érted.Hólapátot hozz + cd-t!
mer most itt van unokatesóm
MSN mért nem vagyol soha?
Punky merre vagyon ?a takarót meg legközelebb ne rángassad le rólam
há honnan tussam ?nem vagyok én győri