Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva!Nincs körbe hegesztve a nyak csak az egyik felén 1 darab és ha jól láttam a képen nem is azon a felén amelyiken az alváz szám van.Szép szakszerű hegesztésnek tűnik de az látszik ,hogy nem gyári.Az okáról nem tudni semmit.Emiatt a hegesztés miatt állítólag megbukott az eredet vizsgán nem is a műszakin hanem az eredet vizsgán.Ha van ötleted szívesen várom vagy ismerősöd aki esetleg letudja eredet vizsgázni akkor szólj.A moci egyébként tiszta csak ez a hegesztés ne lenne.
kötve hiszem h 5°C alatt lenne febr 14-én.de mind1.akkor egyedül tartom itthol a névnapomat.meg a valentin napot is
mondtam, 41 fahrenheit alatt kocsival megyünk

kormánycsutka (a fasznak kell gyorsan gépelni )
ha így folytatjátok akkor nem megyek .mivel ti motorral akartok menni.nekem meg még nincs ruhám se.az Apriliának meg le fog törni a kirmánycsutkája így ezek alapján úgy néz ki itthon maradok
húúú mit fogsz te kapni yetin oda meg visszaúton
nem mind1 h hogyan nézzük .te vén szivar.majd ha eléred a második X-et akkor beszólhatsz
hah,szóval a szorosabb kapcsolat fogalma south park nézést jelent.ezt nem tudtam,módosítom a szótáramban
jó veletek,fiatalokkal lenni,megismerem a mai szavak jelentését.az én időmben egészen más volt még ehhez a fogalomhoz rendelve
már előbb is felfigyeltem rá.csak amíg nem létesítettünk szorosabb kapcsolatot ( ) addig nem akartam írni neki.még a végén besérül mint egyesek .
én hívtam fel rá a figyelmedet úgyhogy
ezt a nevet csak én használhatom rá
az már túl hungarista lett volna.még a végén ráfognák h gárda tag
pontosan .nem vagy te elveszett gyerek .tudsz te ha akarsz
Neked már nem mindegy hogyan nézel ki?nem kell már udvarolnod senkinek
elrontották
H helyett K van beleírva
Puncyka látom van lovad és győrújbaráti vagy.ott elvileg van valami lovarda,nem tudsz arról?
Tudom DH,azt akartad mondani,hogy így is buzisan nézek ki!
Lehet hogy én is csináltatok KTM-es körmöket. Nem néznék ki buzisan vele?
Sziasztok.
Oké, ma felhívlak Santsó, én is úgy is dumáltam volna veled
mi lenne még azt se tudom hol van és mennyibe került....
na mi van a GS-eddel?
köszi
jóéjt Mr kaszanyaki
fasza
jó éjt miss kawasaki