Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mellik 600ast?
Nem tom mentem már elég sok fajtával mondjuk nem sokat.
ezt most itt nem mondhatom el .hadititok
te ne puncsoljá .de ha kell odaadom .nem mind1 melyik 6os.ha 6os akkor 636 .1000esek közül RC211V
ne akarj rá gumit(16os) és ne akarj köridőt a futómű miatt.nem tudom mennyit mentél olyannal,az állandó zörgés nem jelentett bajt de a futómű-fék felejtős
ok
6kilós sportmotorba csak r6 vagy (ne nézzetek ide hondások) ninnya.
ezresek közül meg a legjobb a zx12r
Pedig én úgy akartam azt a 600-ast!
Oszt mi a bajod a GPZ-vel?
akkor te meg a 600 RR-ről lemondhatsz
bameg mer 20 perc múlva írtok 80 kommentet.nem fogok itt ülni és 5 másodpercenként a frissítést nyomni .a GPZ-t felejcsed el.há motort vegyé ember.ha traktort akarsz ott a Dzson-Dír
cbr 400,és f2es 600as lefoglalva,olyat nem vehet senki csak én
Hova lettél kis köcsög? Se msn se itt!
Még nem biztos.A szóba jöhető gépek :VFR400R ,CBR600 ? ,GPZ600R ,GSXR 400 , és CBR1000F az ucsótól mondjuk kicsit félek a biztositás miatt.
Akkor mi nagyon jó barátok leszünk
Viszont akkor nekem mindenképp cbr 400at kell vennem,ugyanolyan motorunk nem lehet...
VFR 400R !
Mindegy melyik lesz meg egyik nél sem kell megvárnod!Mert mindegyik erősebb mint a tied! Egyébként még a CBR1000F-en is gondolkodom.
nem baj.Honda Honda .a körítés nem számít.jó lesz az a Viffer is csak már ne kelljen mindig megvárni
milyen vfr?rc36II?
Szeva!Szerintem marad a VFR megvásárlásra mert a CBR 600 gondok vannak!Vissza dobták az eredet vizsgáról mert a kormány nyaknál van 1 hegesztés és pont a nyakon van az alvázszám.
beléd is.még otthol vagyol?
Szép jó reggelt mindenki!
Dehogy bántjuk!
Mit csinálsz te itt ilyen későn? Majd beszélnünk kéne valamikor.
Igazából zöldséget pucoltam, de ezt úgysem hiszi el senki . . .
Csá álomszuszékok
Santso.... én bírlak! Tudom, hogy éppen egy kenyeret kentél a késsel a képen....
Ne bántsátok, jámbor srác Ő....
még a végén lebuktatsz