Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy ne látnék el! Ellátok a napig vagy a holdig bazzeg! Enél távolabb már minek akarnék látni?
Na ez most hogy jön ide? Ezt nem értem!
Eddig el sem látsz!
az nem számít amikor a digók idejönnek,lelőnek egy őzet és menekülnek a határba
Hát én még olyan őzet nem láttam. Egyszer láttam olyat,aki látott olyat,akinek mesélték hogy láttak olyat aki találkozott már olyannal aki beszélt olyannal,aki látott már olyat aki találkozott olyannal aki látott már 200al őzet menni!
és ha veled jönne szembe 1 őz 200al ?
Ja idióta faszkalapjai,soha sem számítanak rá hogy valaki 200-al jön szembe. Szerintem a motoros is elég idióta volt,hogy csilliárdal megy az úton.
A sok köcsög autós!Soha nem figyelnek!Ez kicsit keményvolt!Majdnem bibi
Olyan mint a huszár kard!
a krómszár ingyen a tiéd lehet
fél óra nyektetés után mi ?úgy az enyém is pöccre indult
Az enyém pöcre indult!
ha ingyen odaadod akkor kell
van 1 pár teljesen jó állapotú telóm ha kel valakinek
ne akarjátok h megint elkezdjek


u

n

a

t

k

o

z

n

i
ez egy tipikus győrujbaráti közmondás
Puncyka ...vagy izé .Punkyca
tehát akkor VAK* vevőt
te meg menjél és keress magadnak van vevőt
menjél motort mosni lusta népség
nah ha legközelebb megyünk motorozni és dhfear ezzel jön akkor el is jöhet mert ezzel is biztos elesik de talán nem akorát, majd probálunk egyenes szakaszt keresni hogy ne legyen neki nehéz a terep
alkoholmentes sör = első lépés a guminő felé
Mit gondolsz itt miért kell a fa? Nyáron azon sütöm esténként a sonkát,szalonnát,kolbászt. Szoktam még főzni hagymás babot,meg marha pörköltet. Most tavasszal meg szeretnénk csinálni kemencét,hogy tudjak sütni kenyeret meg cipóba sült csánkot! Ha rendesen viselkedsz,majd egyszer sütök mikor felétek fúj a szél,hogy érezd az illatát!
akkor lehet nem egyre gondoltunk .itt is megy a motor ha a hátadra kapod és futsz vele .alkoholmentes sört se szoktam inni
nem favágó szakon végeztem .megy a halál.majd te szépen összevágod magadnak .a fórumtalin is azért kellett h legyen mit enni.na és persze a fát ki hozta nekik ?