Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na megyek dolgozni
a Hondának is masszív váza van.legalább is az én Hondámnak.saját tapasztalat .és az is megvan 200 kiló .Marcsi gépét sosenem láttam még .sőt nekem még azt se ajánlotta fel h egyáltalán ránézhessek .
mondjuk marcsi gépe aluvázas, de arról láttam, hogy rohadt masszív váza van, nem is pillekönnyű az a kawa sem, de hát kawa már csak ilyen, nem spórolja ki az anyagot mint a hondás részleg

van az mindegyiken amit használnak télen nyáron és még benne van az anyag
szia
akkor hajrá.kawarina csak rád vár .
"van elég rozsdapötty a vázon" látszik Kawa
...hondás csak piszkálodni tud...
amugy szia
nem múlt hétvégén is mentem 120-at pedig akkor sem volt gaytarohasztó meleg, pláne nem úgy hogy rámesteledett, a nyálkás utat azért nem szeretem, mert egyszerűen utálok motort mosni, a több hetes , vagy akár hónapos rászáradt retket meg pláne lerobbantani, láncot is utálom minden láncmosós motorozás után fújkálni, engem nem zavar ha vizes leszek mentem már 240 km-et úgy, hogy féltávot végigáztam meg 20 percet kaptam jégesőből, az mondjuk fasza volt a 8-as úton erős szembejövő kamionforgalommal , kamiononként 1 liter víz a pofámba a göcsörtös bakonyi részeken . ennyi én nem vagyok cukorból a motort viszont ne egye szét a rozsda, van elég rozsdapötty a vázon így is nem ma perdült le a futószalagról
jjjaaaajjjjjjjjjjj mááááá! na meséljé csak...
én is mondhatnám párszor
a most is késő van....
majd rájövöl egyszer h mér csinálom
ne szivecskézz....
.I..
mert akkor te is ott leszel
most az enyém miért nem jo?
jó ég....
aztat nem tudom.oda nem kaptam .
inkább maradjon az én verzióm
ááááá. a térdből 20 centire bedugott kisujjnyi csőnek nincs párja....egyenesági erekciót okoz
tudja?
ha ezt előbb tudom...
te már csak tudod...