Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor mégiscsak ti vagytok burszujok
van akinek 2 autóra nekünk meg 2 ajtóra
-l
ja ugye akiknek tellik 2 ajtóra is
nekem meg a hátsóajtón kellett kitolni az RS-t mert a kocsi bent a garázsban
a ruhát még mindig te veszed
na ezaz,kérjen mindenki inkább tőle motort meg ruhát,végre leszálltatok rólam
muszáj volt ellapátolni,mert a leghátsó autóval volt dolgom,ki kellett járni a másik kettővel előle
ide még nem jutott el .nekem nem akarsz venni egy 600as RR-t ?ha már így belejöttél a dolgokba .jól tanultam...de tényleg .
Csá,megmondom , jajj a hugom.... nézegettem miket irkál pit topicban. Most ő is "motoros" "lett". Fejébe vette hogy endurózni akar. Mondtam neki hogyha jól tanul kap valami kis gépsárkányt. Biztos mondta, nem tudom mivel kábított benneteket.
Mondtam egy szóval is, hogy én lapátolok?
nem kell felvágni vele h milyen gazdagok vagytok
kurvaannyát ma se jutok el odáig .de már egyre messzebb jutok ...és ha így folytatom le fog törni a fékpedálom is .na majd valamikor ha megint olvad
csövi.üdv a hugodnak
Szeva!mizujs?bordáid már helyre jöttek?látom jó téma...haverral egyszer mentük a Ring környékén, aztán jött szembe egy vadász,erdész nem tudom, egy zöld pickup volt. Aztán leszorított a földútról , megálltam hogy mi lesz, aztán előkapott egy bézból ütő szerű valamit...hááá mondom nem várom meg mit akar , helyből 180-as megfordulás, pedig nem is tudtam addig hogy olyat is tudok, aztán gooo,a ring bejáratánál meg egy másik autó várt, nem volt más lehetőség, kikergettek minket a betonra. aztán még yz250 em volt, 5 nyél amit bírt a gép. volt olyan ,baráti tábornál az erdésznek intettem , csak vigyorgott meg visszaköszönt. Az tuti kibökné valaki a gumimat , eltörném a nyakát ,az biztos. Milyen jogon? csááá
Én már nyitás előtt túlestem rajta .
van honnan
de ha végeztél nálatok itt 2 lapát van,csak mondom
Na mi van? Mindenki havat lapátol?
De jó egyeseknek!
Bulizgatnak, míg más keményen dolgozik . . .
na mi van nyavajások....reggel folyt.köv.
csunya volt az este reggel kaptok képet is....
Pedig nem sok van ám! Csak négy darab. Sőt egyről le is tudnék mondani.
Tudod mit? Te föladod a csekkjeimet, én meg havonta egyszer teletankolom a motorod. Hm...?
halloka
mentem is bulizni!csak bekukk ..O.O..
majd hajnalba visszaolvasgatom a sok fasságaitok...
Na asszem lépek... További elmebeteg estét mindenkinek .
Kösz, megoldom...
Az ilyen dolgokat nem szeretem amatőrökre bízni .
Adjak címet,vagy telefon számot?