Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aki számit? köszi...

szia jimmy
Akkor te soha sem lennél fent!
te nyomi ...ez kimaradt
ne kössé bele mindenbe...így nem lesz kawatortád .a mindenkit meg úgy értettem h aki számít ...bár akkor egyedül kéne fent lennem
olyan nincs h mindenki fent van mert akk én nem vok fönt tehét ergo nincs fent mindenki te nyomi
rosszkor vagy fent és rosszkor mész el .látod ha egész nap otthon ülnél akkor lenne olyan pillanat amikor fent van mindenki
mikor itt vok miért nincs fent senki?mikor elmegyek meg 1000 oldalt kell visszaolvasnom...szégyeljétek el magatok
Nem hiszem, hogy lenne kint rokona, csak elég sokat ebayezik & ezért gondoltam, hogy hátha van ott is ismerőse, aki küldi neki az "ajándékokat" .
Amúgy nekem sem ártana vmi usa-span, rengeteg busa cucc van kint, baromi olcsón... csakhát ugye a vám...
Átadom, köszi .
Az max 50-es .
boldog névnapot busaverának
most éppen vagy a versenysúlyom?
180/60 éppen,de 180/64 mielőtt estem
Hát ha nem tetszik, akkor nincs mit tenni.
Amúgy ez éppen 52.
Mekkora vagy?
Paraméterek?

na milyen 60kilóról beszélsz akkor?
első ránézésre nem rossz,csak annyira nem tetszik.kirohantam megnézni a ruhámat (ami maradt belőle) és 42 van beleírva .de kötve hiszem h 42es lenne...a srác se úgy hirdette akitől vettem
szorozd meg kettővel
az inkább movistar-ban
bár a kedvenc a hannspree
és akkor lesz egy Repsol Hondám ?de CBR600RR legyen
persze...egybő midgyá adjá hozzá egy hondát repsol festéssel jóóó
Ilyenhö mit szólnál?
ezért biztos mindenki utálni fog de csak JANINAK mert szülinapja vóóót!
legyen repsol honda színű
édesmind1!amelyiket elöbb találsz de inkább kétrészes kéne de egyrészes is jo szal mind1..nem tom minek ragozom...mind1 44es legyen..csak ne citromsárga...
30 kilóra?
52 biztos nagy lesz rád
50-52 körüli