Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még pizsi-party lesz előbb
Na neked már rég fel lőték a pizsit. Mennyé aztán idd meg szépen a kakaódat,aztán alvás. És nehogy megint bepisálj éjjel!
Világháborús emlékekből nem fair idézni.lehetnél tekintettel a fiatalabbakra
Ja bocs. Nem lett szar,csak nem felel meg az én kényes ízlésvilágomnak!


Mai idézet: Faszfej.Butitájm,picsába!
Bakker!
Vége a Dallasnak!
nemlett az szar csak nem pont művészire sikerült
még világosba se
bizony neked csak mert én is tudnék ám rólad mit mesélni...
Persze hogy elég lesz,a KP mellé! A telefonom sosincs lemerülve,ez a szakmámmal jár. Ha te keresel meg,akkor sohasem leszek meg! Sötétben még saját magadat se találod meg!
Szalonnakolegina esztergomba jár iskolába,a dh rokona,de senki nemtudja hogy hol lakik,kalev próbálta befüzni,de nem igen ment neki,szabadidejében garfikákat csinál számítógépen,de nemolyan szarokat mint csoki,szereti a körözöttet (főleg ha bent van a top 100 ba).
egy köszönöm elég lesz érte ?akkor ne nagyon merítsd le a telefonod mert majd hívunk valamikor...ha nem veszed fel akkor megtalálunk
Akkor csak a publikus és szalonképes dógokat meséld!
De siess, mert mindjárt indulok bótba!
"Akkor most szépen meséljetek el mindent Szumólenkéről"
ezt a többiekre bízom mert én egy kicsit többet tudok a kelleténél
@SzumólenkeKinga: Ahhá, most már értek mindent.Majdnem mindent.
@dh: olvasom a fórumot!Néha csak összefoglalóban, de olvasom!

Akkor most szépen meséljetek el mindent Szumólenkéről!
Na még egy ilyen aztán mehetsz ám vissza a hospitálba! Visszaaaa,mennyéééé!
jah bocs még bele kell szoknom a társaságba
Persze,pénzér bármit! Előtte szólj,mert nem itthon van. Szólsz aztán elhozom. Majd gedeonnak meg elmagyarázom hogy merre lakok.
mi csak szimplán azt mondjuk az ilyenre hogy hülye
Nem kell,én mindig ilyen vagyok,kivéve mikor nem,de akkor meg igen,csak nem annyira mikor igen,de nem mikor nemigen.
ha olvasnád néha a fórumot tudnád h hol van
kollégista vagyok... csak kéthetente járok haza hétvégére mert drága az út
Otthon?
Miért, most nem otthon vagy?
hajjaj látom valaki tréfarépát evett uzsira
és kölcsön tudod majd adni?valószínű jövő héten kéne valamikor ...gedeon majd elmegy érte.majd ő szenved azzal h megtaláljon aztán majd elmondja nekem is
otthon magam csinálom...de ha itt megvennék minden hozzávalót akkor marha drága lenne... amúgy "házias" ízesítésűt vettem és annak tényleg olyan íze van mintha otthon csináltam volna magamnak...vagyis majdnem mert az enyém finomabb