Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te minek örülsz ?nem vagy szatyor ?
(:
nah most mivan hun vagy má megint....?élvezet téged csörgetni.....
nézd meg inkább az óvodás jatubénkat.feltettem videót privátba.ha szted jó lett akkor publikáld.de ha akarod átküldöm a nyersanyagot is.613Mb + 240Mb.de betömörítem úgy h át tudjam küldeni.
amúgy nem elég hangos a motorod
a duna centerrel szemben van csak yamaha kereskedés tudtommal....
majd meglátom mi lesz ma remélem sikerül bejutni.amúgy ez a damjanich utcai yamaha?mert van egy abda fele is
dh te meg küld el a videot ha nem nagyobb mint 500 mega
ja és mire hazaérek remélem valaki megtankolja a motoromat!
akkor megint visszakanyarodnék ahonnan elindultunk.annak a 929RRnek nem mondanám kicsinek az ülését.főleg sportmotorként nézve.a 600RR meg nem azért van h a buxáddal a picsagatyájában meg a topánjában jaszkarizz a városban.az utas meg vagy elviseli vagy otthon marad.amúgy nem tudom te mit sírsz a hátsó ülés miatt .én föl nem ülnék senki mögé ....csak kivételes esetben
a régi motoroknak csináltak normális hátsóülést
nem csak egy bicigliülést csavaroztak föl mint a mostaniakon
az oké.de egy 2000esre még nem mondhatod azt h kispóroltak belőle mindent.ha pl 2009esre mondod akkor egyetértek.na de 2000 körül készültek még gépek anyagból...szerintem
Pedig a régi vasak megbízhatóbbak...
köszi
azt ne mondd h az én motorom (még fénykorában ) szebb mint a Gery-é .vagy hogy a bal oldali szebb mint a jobb oldali
azok a motorok még nem voltak igy kispórolva mint a mostaniak
meg szebbek is
na meg nincsen bennük annyi fölösleges elektronika
csak a karbisor
Babetta nem igen akart menni szembeszélben, dombon felfelé kellett a rásegítés
fasznak van telód......
ja tényleg .ha a munkáját is így végezné akkor asszem törzslátogató lenne a munkanélkülibe ...de oda se menne el mert dolga lenne
dolga van.... mondjuk neki mindig van valami dolga ezért is van mindig más mint amit mond, gondolj bele mi lenne ha dolgozna is
mind1.akkor gondolom pénteki korizás is elmarad .tényleg olyan h amit mond az biztos nem úgy van/lesz .mit csinál ez pesten ?lecsukják végre ?
mit tervezgettek, fúúj ? úgy volt megyünk délután a megrendelt táskákért a yamahába mocival, ha hazaér időbe pestről
aztán hova ?igazából ezt már pár hete tervezgetjük.de nekem kurván mind1,csak szóljon h mi van .hogy lehet elérni mer egyik telefon se jelentkezett
mi az hogy lesz ma valami? ma nekem is elígérkezett
te hol a gyíkomban vagy és mér nem veszed fel a telefont? lesz ma akkor valami?
hát persze mert a 90-95 közötti motor sokkal jobb mint a 2000es .ezt te se gondoltad komolyan
500körül keresek KTM-et márciusi vásárlásra! 2000évjárat utánit! 2t4t mindegy. Esetleg egyéb versenyenduro is szóba jöhet a fent megadott paraméterekkel!
Remélem nagyon nem haragszol és legközelebb tudunk gurulni egyet. Jó lett volna, mert így egyedül nem volt olyan jó, de örömmel láttam, hogy sokan elővették a mocijukat.