Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Gs már elkelt a Z 750 az aktuális.
nem kell, rád nem kíváncsi senki
most én is fényképezzem le az enyémet?amúgy remélem az enyémen jobban áll,a te motorod elrontja az összképet
persze, gs re akarod vagy z750?
Hali.Itt a környéken nem nagyon tudok olyat,aki kipufogókat csinál. Legközelebb Veszprémbe az albert foglalkozik ilyenekkel. Jó cuccokat csinál (azt nem tudom hogy chopperra gyárt-e) csak nagyon nehéz eset az ember!
Ezt nézegettem én is ha lehetséges és nekem is összeáll végre a vas egy próbára összefuthatnánk. Egy kávé fejében
hova készülsz?
világkörüli útra?
ez komoly ilyenről még nem hallottam csak kíváncsiságból miért kell rá?
üdv sziasztok

a megyében keresek olyan mesterembert aki choppera készít sport kipufogó rendszert,illetve dobot

előre is köszönöm
mostmár jó estét
Jóóó reggelt!
addig örülj amíg nem a villanyszerelő téveszti el a színt
hát a villanyszerelő lekapcsolta a házban az áramot,a festő meg a sötétben eltévesztette a színt
ha egyszerre van ott a festő meg a villanyszerelő akkor abbol jó dolog nem sül ki
Gery tegnap utolérted Balut?Mi is mentünk csak megláttam a rendőrt és visszavonulót fújtam
én is gondolkodtam h utánamenjek-e,de mondom jobb ez így,örök életére retteghet tőlem mivel nem intéztem el most
én meg sztem a Prillával mennék ha mennék.én meg egyszerre vagyok abs meg tc ...csak néha lefagy a system .a kutya nem volt annyira vészes, csak téged nézegettelek h hol vagy már meg h még megy-e a kamera,aztán visszanézek hopp egy kutya.de amikor rádelőztek az brutál volt.látta h ott vagy de azért még tolta neki a gyökérje.gondoltam rá h rádudálok "mi a faszt csinálsz?" .na kiugorjak szakosztálygyűlésre ?
én sötétbe nem megyek mert nyúl vagyok.arra ott a kocsi,azon van abs meg tc
múltkor is kijött elénk az őz,dolgozott rendesen a rendszer
ja amúgy tegnap te a kutyával is jó voltál,csak azt nem látta a videó,de nekem a szembeelőzős csaj se volt gyenge csak akkor sem jó irányba nézett
akkor mi a gyíkom legyen ?nekem fél 8ra be kell mennem Győrbe.vagy az van h most átmegyek és onnan megyek majd győrbe vagy később megyek át és onnan megyek győrbe vagy át sem megyek és nem onnan megyek győrbe
igazából nekem így van meg a zene .egyébként alapból az volt a terv h az elején meg annál az előzésnél legyen inkább a motorhang.a jó zenéket nem akartam elpocsékolni a videóhoz (ez Pendulum remix)
egész jó a videó,bár a végén ha tudom h halkabbra veszed ezt a népzenét akkor nem 6osba előzlek hanem mondjuk 2be hogy hangja is legyen
megvan ne fáradj
ja és küld már el a jelszót elfelejtettem
dh ma nálunk?felügyelnem kell a festőt meg a villanyszerelőt de 1-1 percre elszabadulhatok
foregon te is jöhetsz bár nyuszi vagy a forgalmid miatt