Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi hetente cseréltük a gázolajat,levegőre!
Ja a seregben is fél évente cseréltük az M zárolt benyát.Persze addigra már pár kannányi valahogy elpárolgott!
Esztetet te honnan halottad?
a fűnyiróba már nálunk is volt 40-es keverék
szerette
Hallottam a hírt :)
Há mer kb hetente látom a tartálykocsit :)
De fél év az kb pont a határidő.

Ne aggódj én a briggs fűnyírómba szoktam fele-felébe elnyomni, akár keverék, akár nem.
nem ojan igen régi
decemberbe vettem
amugy ha a kuton megtankolod a simsonod akkor mi a garancia arra hogy ott nem áll 1 hónapja a benzin a tartályba?
meg senki nem engedi le tavasszal a motorbol azt a benzint amit összel belerakott
csak a karbibol szokták a 4t-nél

K Ö S S Z
Régi döglött benzin jó ha meggyullad.
Fáradtolajjal bekeverve jó max dinnyésmercibe, meg gyújtósnak. Semmiféle motorba nem ajánlott.

A kisebb oktánszámú üzemanyagok meg nem azért voltak jók, mert az oktánszámuk más. Egy megfelelően sűrítő, akár cső által feltöltött cucc éppúgy eldetonált akkor is.
Hanem mert gyorsabb égési sebességük volt (habár minimálisan de kisebb energiája is, meg persze kompressziótűrése), de ehhez az égési sebességhez volt "optimalizálva" az égésterük, ha volt persze.

Alkatrészt mosni viszont kiváló lehet.
te dh ojan motort találtam neked ami abszolut biztonságos
ezzel nem töröd össze magad, meg a keleti bőrruhád még passzolna hozzá
http://www.kepesmotor.hu/honda...
találtam egy jó motort
http://www.kepesmotor.hu/honda...
még csak az a benzin
azt olvastam valahol hogy 2t-nek jó a régi benzin mer annak csökken az oktánszáma
és a kis oktánszámú benzin gyorsabban ég el
kár hogy már nincsen 92-es benzin
azt már nem nevezném benzinnek
én meg holnap előbányászom a simsont
van még 7 liter benzinem tavaji áron
Babetta 2011
Bocsi, de el kellett ugranom. 12.30-kor én is ott leszek, legalább is ez a terv. Jó éjt!
Na mindegy most már mennem kell én ott leszek 12:30-ig.Jó éjt!
Jó a hely és idő mert lassan ki kell szállnom!
12:15 Aggip kut (volt Esso) A Praktikernél.Vagy kimenjek?
Pucéran bütykös gumival, az lenne ám csak az igazi
Amúgy nekem mindegy, mondj Te valamit
Akkor gyere pucéran!Hol találkozzunk?Én Rábapatonán csak a diófát ismerem a töltés mellett!
15 fokban én sem száguldozom, amúgy meg én sem mentem vele még 200 kilométert sem, mióta nálam van. Ja meg még a Louisba sem jutottam el, így ruha híján vagyok
Akkor nekem is jó.Bár én light-os motorozásra tudok menni mert nem az enyém csak próba útra vinnék egy mocit.Most raktam rendbe az első futóművet és addig nem adom vissza a gazdájának amíg nem győződtem meg 100% ,hogy jó.
De legalább egyedi lenne
Csak déltől 3-ig érek rá.