Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megbundázzuk a dolgot.
vagy ha megmondjuk hogy a bogyó ismerősei vagyunk lehet vip jegyet kapunk spanyol legyezőhölgyekkel
vazze tényleg ...mondjuk ő csak végigtapiz de a lóvét nem neki kell adni ...sztem
tudod mit...?
menjünk Bogyóval
felőlem.de már csak mint vendég járnék oda .egyébként csak miattam volt ott buli .még úgysenem voltál Vertájgóba.nem mintha jó hely lenne ...meg belépős is
akkor menjünk a borostyánba,teee
ott mindig nagy a buli,nemde?
benne vagyok .de nem muszáj ragaszkodni a laposhoz
hát nézd,most elmehetünk laposra más indokkal is inni ha erre gondolsz
1 év nem a világ vége(majd csak 2012,ezt jobb ha tudjátok ) én nem tartok már semmit.csak konstans 0,5%os véralkoholszintet
mindenki elfoglalt itt,lelépek csendben.
Jah faszom, nem elég hogy egy GYŐRI MOTOROS fórumra írogatsz úgy hogy még motoros sem vagy, de már lassan győri se nem ég a pofád?
és mikor lesz a búcsúbulid ?már nem mintha el akarnálak küldeni...de azért nem lenne rossz
Csak kevesebb elektronikát kérek bele mint ebbe van.
Ez vinnyog ha nem kötöm be magam,ha szerinte nem jól gyorsítok,ha szerinte nem jól kanyarodok,ha szerinte nem jól fékezek(nem véletlen a szóismétlés,eltérő véleményen vagyok tőle )
Vonyít ha közel megyek,ha távol vagyok,ha kikapcsolom a légzsákot...
Komolyan mondtam,Trabantot vagy ezeröcsit szeretnék karácsonyra

Jó az oldalt én támogatom,de csak mert beszéltük
Zsír. Kössz az infót.
látod kell neked autó
csak nehogy felhúzza az meg a tetőt
mondtam neki hazafele "akkor te vezetsz"
ezentúl csak cabriot veszek
sőt.KURVA VICCES .vigyázz nehogy egyik reggel arra ébredj h a kocsi ellopja magát mint a Transformers 2ben
DE VICCES
nem vicces,mert amég az autó tetős és benne meleg volt kellemes zenével,addig az ajtó túloldalán hideg és eső,én meg ott dekkoltam és vártam a pótkulcsra és már-már szemeztem az árokból egy téglával
Hát, ha ilyen sok szabadidőtök van .
a hüjéje

A gépek lázadása !
kizárt az autóm járó motorral,erre varrjatok gombot.kulcs benne persze.
20 perc után mondom KIT most már elég lesz,de nem engedett.
trabantot akarok
Ezesetben énis a VFR-t ajánlanám .
Akár... Darts nem játszik .
igen.ilyesmire gondoltunk.a fórum valószínű úgy lesz.viszont kalev felvetette h lehetne egy zárt része is a fórumnak amit csak az lát és tud írni aki be van jelentkezve és aki tag.mert ő is sok mindent nem írogatna ki ide egy nyilvános fórumra.amúgy valamilyen szinten nyitott lenne a dolog és igazából semmilyen kötelezettségekkel nem járna