Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Bolyhoskacsám!
Ezzel a sebességgel öreganyám teker a boltba kenyérért meg tejért!
Csá-
Szerintem nem tudom
ők is 90nel mennek ugye?
Üdv Nektek
Jó volt a mai tekergés.Köszi hogy tekertél előttem a szerpentinen.Könnyebb volt szokni a kanyarokat.
Ez az itteni helyet ami itt van sk-ban,Pezinoki Babának hívják.
Hivatalos versenyek is vannak ezen a szakaszon már nagyon rég óta.Amúgy sima közút.Cseszneki féle csak hoszabb,szélesebb.
http://www.youtube.com/watch?v...
Ha a Cseszneki szerpentint szeretitek akkor ez is 1-2 a kedvencek közé fog tartozni.Kizárólag 90-es max sebesség!
Aki 10-el szeretne gyorsabban haladni az türelmesen kivárja míg lekopnak a rendfentartók és lehet gyorsabban haladni.
Nemtom . A részletekkel nem vagyok tisztában .
Az kb Pozsony fölött lesz Északra...

És kár kihagyni...
Nem, de természetesen erre is van emberem...és olcsón...
Merre fele?
Mivel MarkoAtit meg felvezettük cserébe meginvitált minket hozzájuk , kb. 100km-re van vmi hűdefasza szerpentin...
Megám... volt is egyből oszolj a parkolókban .
Védőangyalunk csak velünk van
Azért a sünök megmutatták magukat Cseszneken, mikor mentünk hazafele akkor meg szembe jöttek, Bakonyszentkirálynál....
Bár mondjuk annyira meg mégiscsak mentünk, hogyha lefotóznak tökmindegy legyen .
Marha egyszerű: szerpentinen nem szoktak traffizni .
Köszönöm a megtisztelést, de nem értem mivel érdemeltem ki
Jó volt szerintem is, de majd legközelebb megyünk egy zúzósabbat is
Különben mi volt veletek, h a szerpentinen mentetek, az úton meg nem igazán, ezért is ment el a barátom, nem ez a megszokott....
Ja, mielőtt elfelejtem:
Yamo, most, hogy láttalak motorozni, hivatalosan is elmebetegpszichopata motorossá nyílvánítalak!
Tudok egyet, aki extra-űber olcsón és jól is dolgozik, csak elő kell keresnem a számát . Holnap délelőtt megpróbálom előkeríteni .
Azért el ne érzékenyülj .
Nembeszólni , ki tudja mikor lesz legközelebb , egyre szarabb idők lesznek .
Én is köszönöm a társaságot, legközelebb mehetünk egy jobbat is jahhh és nem csak az alsó részt kell koptatni
Már porfestesz is ?
Jé, én pont az ellenkezőjére gondoltam .
Mert van izlése...
Holnap hívj fel!
06-30-318-1860
Üdv:
Mocilaci
környéken keresek porfestőt,, aki lefestené a vázamat tudtok valakit?
Mi meg túléltük Cseszneket .
Köszönet mindenkinek aki eljött és kanyargott.
Köszönet: MarkoAtinak, Yamonak, Allernek, Rocsinak, Samunak, Nekem, a napnak hogy sütött, a közútkezelőnek hogy megcsinálták a szerpentin aszfaltját, a szüleimnek hogy megcsináltak, Cseszneknek hogy van vára, a sünöknek hogy kijöttek amikor vki hívta őket ... több nem jut eszembe !
Nagyon jó volt! Remélem lesz még ilyen!