Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem tetszik, csak a fórumja ide ugorjon , egyébként meg ott lehet a nyukó a mikulás stb.... amin ott voltunk, fagyizások stb
ki csatlakozna?ki szerint jó ötlet (ki szerint nem - de az nem érdekel )?
sv hez még nekem sem volt szerncsém. vfr hez már igen 400 as kistesójáoz hossszabb ideig is.
vfr tuti jo lenne de sv 1000 fele is kacsingatok
nagyon jó ,
ez hol lesz ott megcsinálva?
Győrben mindenkinek SV-je van
SV 650-hez volt szerencsém,1000-hez még nem,úgyhogy véleményem sincs,de a VFR jó úti társ lenne az biztos.
"csupán" Edinburgh-London-Dover-Győr távolságot szeretném leutazni vele

VFR felé húz a szivem nekem is meg már volt hozzá szerencsém is.
meg hát ugye v4
az sv meg nyers és uj lenne meg hát v2 az se lehet rossz
Aztat mink is mocskosul!

A héten megyünk hozzátok is!
Holnap estefele?
itt a környékünkön, dartszozni tudsz?
Hello

Nekem VFR 800 FI van 3. éve. Egy fesz.szabályzón kívül(13200.-) nem kellett rá költeni,de hát ez a típus erről híres.Nekem bejött.Ha kell szedi a lábát,de hosszú távon nagyon kényelmes.Remek Sport-túra gép.
Hát ki tehet róla hogy nem sor4? De neked mindegy hogy milyen nem? Ígyse-úgyse tudsz vele motorozni! Mi jutott az enyémről eszedbe?
Hát ide had ne írjam ki . Sörtöt szeressük .
Csak a szokásos kérdés: Mire akarod használni?
Mit is kell véleményezni?
sziasztok, rég nem jelentkeztem már errefele :)
véleményetekre lenennék kiváncsi esetleg személyes tapasztalataitokra.
a tárgy: VRF 800fi vs SV 1000s
elöre is köszi
Valamikor beszélnünk kéne, mondjuk egy sör mellett, vagy megadod a számodat?
kalevval múltkor beszélgettünk a dologról.kinek mi a véleménye róla?
tegnap a fertőszentmiklósi gyorsuláson a kawasakin fém termoszbol volt a kipufogó
marha jól nézett ki
milyen kétszer ?há most nem tehetek róla h nem sor4 .amúgy jön majd rá kipufogó.ebből meg "sportdob" lesz ami fent van .a tiédről jutott az eszembe
Ja,egyben. Kétszer lett már újra élesztve,aztán mégis olyan hangja van,mint a kávé darálónak! Ipari hulladék! Kínai gagyi nekem se kellene,de ez nem tudom hogyan jutott eszedbe!
szombati képek nekem is jöhetnek mindenkitől,

Laci hozzátok meg elugrom vmelyik nap egy pinadriveal, meg viszem a ruhákat is.

pumuklee@europe.com
az enyém is kapta/ja az ívet oszt mégis egyben van .nem is kellene nekem olyan kínai gagyi
Széthullik? A tiéd negyede annyitól már széthullott volna,mint amit az enyém kapott. De nyugodj meg,az biztos hogy az én motorom alattad nem fog széthullani. Mert az 1000% hogy nem adom a kezedbe!
az a műanyagmotor ?attól félnék szét ne hulljon alattam mikor felmegyek a járdára