Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia .
Sziasztok!
Na felkerült a cseszneki szösszenet... Lehet észt osztani, okítani, elismerni, fikázni, eldönteni; "átjön-e a sebesség" . A személyeskedés mellőzését kérném .
és tessék
Ja... Már tele a tököm vele, majd holnap reggel még megpróbálok javítani a helyzetem aztán feltöltöm...
Az eredményt látva nehéz elhinni, hogy full HD kamerával rögzítettük .

Yamo te meg kerüjjé' elő oszt gyere Csesznekűnyi holnap !
nem baj.ha látunk 1 nagy kék pixelt az te leszel
B*sszameg elkészült a vejdejó, de ha be akarom süríteni 100 megába elég silány lesz a minőség .
mer azt nem sajnálja annyira ha összetöri
Pont kawát?
egyik hawerom motor vásárlásán töri a fejét, 400 zxr-en vagy 250 es zxr-en, ugye simonak 400 asa van az nem rosz kis gép, de a 250-esről esetleg tud valaki valamit? érdemes venni? vagy esetleg valami indot hogy az ilyen 250-es sor4-eknek milyen a túra tempója meg a végsebessége?
Időpont: 2010 szeptember 18.
Itt az idő, jelentkezz és gyere!
Immár ötödik alkalommal várunk minden kihívást és jó bulit kedvelő motorozni vágyót rendes éves kalandtúránkra, ezúttal a nyugati határvidékre. A rajt Fertődön.
Kényelmesen teljesíthető, kb 400km-es útvonal, bőséges feladatok és egy újabb érdekes itiner vár rátok.
A csapatok összeállítása: 2 motor, 2, 3, vagy 4 fő.
Szabad szálláshelyek, további infók és jelentkezési lap a www.mersz.hu oldalon!
Ha vállalod a kihívást, Mersz!
Ma összedobom a mi vejdejónkat it .

Holnap vki Csesznekre?
akkor találj ki valami más megoldást a szerelésre
Nem akarok. Nem hozom haza a munkámat!
A héten 110% ot teljesítettem,így nem kellett bemennem szombaton. A héten elköszörültem 178 db korongot. Rákészültem hogy holnap megyek egy jót,de kibaszott velem az a labanc kurva!
nem kérdeztem.mondtam.mert már otthon is flexűni akarol
Leköszörülted a normát?
Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmemet . Tény hogy gyönyörű helyeken jártatok, bár számomra akkor van értelme a kanyaroknak, ha "sebesség vagy stílus" is társul hozzájuk és igen, erre tökéletes Csesznek is . Nyugdíjas nézelődéshez még fiatalnak érzem magam .
Szabadnapos vagyok. Kivettem a túlóráimat.
Hogyne lenne jó! Esett az eső,nincs por,nincs sár,fasza lenne minden,ha megtudnám csinálni ezt a szart. Majd még reggel megpróbálok valamit csinálni vele. Este már nem volt idegzetem hozzá!
nem a melóba vagy
pedig már jó a terep
Nekem mondod hogy kár? Szétbasz az ideg! Délután már ott tartottam,hogy neki állok nagy flexel,aztán összedarabolom picsába!
Kár érte... majd legközelebb... ;)
Én mennék,de le levegősödött a kuplungom,és nem tudom lelégteleníteni.