Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha megjön az üzemanyagom, akkor megyünk .
Na mivan te kanyarvadász? Mentek a dagadt madararaddal Csesznekringelni?
Főleg a gyorsulós multaddal .
Majd itt... Csak idő kérdése .
Tegnap 17:30-18:00 között volt vmi motoros baleset a Szent Imre úti állatkorház körül (Toscana környéke) . Elvileg egy piros-fehér CBR az egyik résztvevő, nem tudtok róla vmit?
üdv mindenkinek valaki nem tudna nekem segíteni kellene a nsrem (jc20) hez ami az index alatt van műanyag tartó .vagy esetleg hogyan lehetne nélküle vissza fogatni válaszotok köszönöm
Szerintem meg az nyer,aki télen tud úgy közlekedni,hogy nem fagy le a pöcse,vagy esőbe úgy,hogy nem ázik szarrá!
Az nyer akinek van rajtelektronikája
keress utána a guglin akkor lusta kölyök
kihagytam a legfontosabbat.R32 1430kg (R33 1530kg).innentől az okos matekosok számolgassanak .oszt kijön melyik a jobb
az lehet.ahhó én nem értek .mondjuk ez R32 (talán R33 ) körüli lehet.ha az R32-t nézzük és a legjobb motort (uccsó szériás) akkor 2.6L 276HP 392Nm ja és persze "twin-turbochargers".kisebb változtatásokkal 600HP is kihozható.illetve:"With extreme modification, the RB26 motor is capable of power in excess of 1 megawatt (or over 1,340 hp)"
azér szerintem lenne esélyem...
te szerinted én tudom hol van az a hely ?meg mér olyan korán ?
ja.én is akartam mondani.múltkor találkoztam az 1ik Skyline-al.játszottunk 1et ...vagyis inkább ő játszott szerintem velem
győrbe van 2 is
az egyik mindíg a józsef attila utcán szokott lenni
nézd meg
a körforgalom bözelébe keresd
200ig biztos nem...addig volt má szerencsém 600assal menni...
200 felett nem tudom,ott már nagy a légellenállás...
és álló rajt 250ig?nem tudom,kérdezem.
sem 740es sem r6os nincs a garázsban
nem olvastam ugyan végig,de állórajtbol nincs esélye az autónak,az biztos...
a nyomatékgyorsulás az más, az a bajuk a 600asoknak,hogy forgatni kell,hogy menjen,de ha forgatod akkor megy!
Gyuri,hol tudom megnézni a videjótokat?
neked tizedesed van,én a hatosokról beszéltem.
szóval egy 40 milliós 740i a 306 lóval és 600Nm-rel ellenfél lehet egy 2,5milliós r6nak,ami 120ló és 70nm
Kalev,azér én megnézném azt a széria autót,ami lenyomja az én motoromat,vagy esetleg a gyuriét...
Vannak persze kivételek,egy skyline már méltó ellenfél lenne...
de elég kevés az esélye,hogy egy iennel összefussunk...
Én valószinü...de a motort autóval visszük...
csajszi szólj ha holnap akarsz találkozni Don Lazacvádli Gyorskezűvel
http://www.sportmotor.hu/motor...

Sziasztok! Bocsi, hogy csak úgy bepofátlankodom, de ha a sors úgy hozza, és ráértek, elgurulhatnátok felénk, egy kellemes délutánra/estére/éjszakára. Jó bulinak indul, beleadunk mindent, már csak a jó időt kell leszervezni. Szóval ha van kedvetek, szívesen látunk mindenkit, nem motorost is! Bocsi a zavarásért, szép napot, és széles utat (meg a többit..lottó ötös, bögyös macák...)
ott van fenn jewtubon baszki, direkt azért raktam fel hogy le tudd szedni onnan hidd el a telómon sincs meg jobb minőségben , de ha gondolod átküldöm msn-en vagy mailben tömörítve, aztán akkor meglátod mondjuk képeket megleseném már én is, bár az ottani fotós "párszor" lefényképezett szal tudtan magam nézegetni eleget
na gyere verekedjünk meg az igazamért,meg akkor már hozd el a 3 videot és kapsz cserébe képet
Jóvanna' olyat is mondott hogy egész ügyesek lettetek,meg sokat tanultatok,ami igaz is.ott van példának foregon,amikor én mentem a gs-sel sem szaladt be a pályára,csak a szívinfarktus kerülgette
Te meg ha tovább bírnád kurvasokat fejlődhetnél,de így mindig mikor belejössz, leülsz
Pedig az sosem hátrány ha sokáig bírod