Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na egy kicsit kabbeaf@szom öreg jó? tudtommal nem ezt mondta nameg ménem azt írod le amit akkor mondott mielőtt elindultunk haza..
hát meg a sisakját.egyesével kerüli ki a felé tartó bogarakat
mi meg összefostuk magunkat .persze mert nehogymár a csokinak új izzót kelljen vennie 50 év után .még az önindítót is kíméli
Hát én már belenyugodtam hogy csokihoz képest nekünk előbb kiég a féklámpánk
Mint múltkor a policáj mikor elzúgatott.Kettőnk sebessége meg 300 volt.Azért ő is sietett
tudom .de én szabájosan közlekdek
A szabály "ly"....
mindenki szabályosan közlekedik,mert csak úgy szabad
bár tegnap olyan rendőrnőkkel találkoztam...
átmennék a piroson csak hogy megbüntessenek
beparkolt mögém,és egy embernek büntetést írt a motorháztetőre hajolva.ismétlem a kocsi mögött volt,ahova a visszapillantó is mutat
a haveromat emilt ismered nem ?mire vársz?hányszor monnyam el neked?egyébként meg nem köll száguldozni oszt nincsen semmi gond .én is mindig szabájosan közlekedek
BME tanoncnak ilyen kérdést nem szabad feltenni .
Az útfelfestés-sebesség dologra gondoltunk, viszont ez a videó konvertálás miatt nem hiteles szempont .
Mi kevés? Hétfőn is készült pár videó, de azok top secret kategóriába tartoznak .
még nem vettem meg,szóval
lehet nincs is az angoloknál és csak ilyen daytonára vagy mire fog jutni
meg eleve nem sokat jövök haza vele,mert jobbkormányos lesz
A súly-lóerő arányt kellen nézni, nem?
Ha van rendszám,tökmind1,mert az útfelfestés is lehet bizonyíték,hogy milyen gyorsan halad melletted
Ha meg nincs rendszám,és semmi azonosító,akkor nem lehet belőle baj.persze az internetet fenntartással kell kezelni,semmit sem raknék fel.
A lényeg hogy jól mentetek,zenével egész jó videó lesz.Nem is mondom hogy kevés,mert én(főleg motor nélkül) így sem tudok menni.
De ha időd engedi,menj ki lockenhaus-hoz.Én sokkal jobban éreztem ott magamat,mivel 10km a szerpentin és 0 forgalom.
Óbazzeg... na most elástad magad .

Bár más szempontból: egyel több ember lesz a fórumon, akit lehet cseszegetni a "motorja" miatt .
Hát majd talán jövőre... Ma jön santso bácsi a kameráért.

Rázkódásvédelemre majd kitalálunk vmit, az tényleg zavaró...
A műszerfalat véletlenül sem szeretném mutatni .

Olyan készült, ahol mennek előttem .

Mégegyszer köszönet a kameráért santsonak !
nincs,de már lebuktam,mert Gyuri meglátta a hátteremet
remélem már nagyon közel van a megváltás
ha kérdezi egy rendőr hogy mikor melyik helyen fogsz gyorsan hajtani elmondod neki...?
ha érdekel,szólsz,és majd egy postagalamb viszi a részleteket
átjön,bár ha szabad egy kis kritikát,szerintem kedveltebb rögzítési pont(jobban beleéli magát az ember) a tankra rakva,netán a sisak aljára.jobb ha középen van,mert a balra-jobbra döntés ugyanolyan lesz,meg mindenki szereti látni a tempót.aztán nem mondom hogy könnyű megoldani,de egy motorhangos még ütősebb lenne.aztán az meg is volt néha,hogy menjen valaki előtted(motoros) akkor lehet viszonyítani nézőként(dőlésszög,fékezés).
aztán...egy minimális rázkódásvédelem,és tényleg tuti a kép,bár így is ritkán látok onboard videóban ilyen minőséget.
a tempó:közúton,utassal bőven jó,átjön.közúton egyedül még lehet fokozni,de most ugye sokan voltak,az aszfalt sem tudom mennyire tapadt.
próbálgatni kell a beállításokat,meg utas nélkül menni,és 5*os átlagod lesz ha feldobod ide
(majd valamikor tényleg összeollózom,karácsonyra meglesz )
Ha megjön a benzinem, sztem megint meglátogatjuk Csesznek-ringet .

yamo-yamo jelentkezz vétel...
Országközepe. Tőletek csak 200Km.nem táv.
Mert azt sem tom, hol van, meg ha megjön minden, edzőterem építés lesz a p'ogram .
Juteszembe, megnézted a vejdejóket? Neked, mint külső szemlélőnek is "átjön a sebesség", vagy csak mi képzeltük, hogy jól kentük neki .
Oszt ménem?
Nemhiszem, hogy megyünk .
hova? hozzá? bulit tart vagy mi?megvan a kawád?