Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te ökör az olajat kellett volna leengedni nem a vizet!
Itt Hungarisében nem látsz meccset!
Jóóó van bammeg hátulról nemvolt lefényképezve!Különben is az már 1 éve volt.Egyébként meg mit írogatsz a te gépednek még nem kéne jónak lennie!
este eto meccs,aki felhív azzal esetleg találkozom de inkább ne jöjjön senki
te szerencsétlen.onegirl az a csaj aki volt velünk a Pápai fórumtalin
szeva bugyibuci.szerintem megint tűgörgős az Aprilia .a víz elfolyt a rendszerből és ciripel alapjáraton főleg és nagyon halkan.szétkapjam hamargyorsan?
Most nézegetem van 1-2 új arc is sőt szééép lányok is.
Te minden hónapban adsz vért,nem? "Ha nem az gáz!"
Mi a pálya töketlenek?Régen voltam erre gondoltam beköszönök!
Exi' szerinted most mi a túró van ha utaltam(3 napja talán) de semmi visszajelzés nem érkezett?
Te nem tudsz odahatni' ? (showder club)
negyed 11 kor reggel mi? a reggel az 5-8 ig tart
Jobbat...
Eladó!

Eladnám Bőrcuccomat a B-Star Kabát Női M méret, Belo Nadrág női 40-es méret irányár 44.990.- viheti aki akarja...
Tavasszal vettem ,nagyon szép állapotú mindkettő...
Eladás oka: méretprobléma

akit érdekel csörizzen...
0630/216-0449
Pit Stop....Grat..thx Red Bull
Sziasztok!

Tegnap este bandáztunk egyet, jópáran...hülyeségért megint nem kelett messzire menni!


Íme a képek....
Jó reggelt tróger banda!


Kawarinya: kifejezett véradásról, azaz akcióról nem tudok, utoljára kb. egy hónapja volt, akkor én is adtam, de a véradó állomásra (vagy nem tom, hogy hívják) bármikor bemehetsz és lecsapoltathatod magad.

Más: Ismer valaki egy motoros srácot piros Hyosung-al? Szürke fekete dzseki, szürke-fekete sisak.Tegnap este 7 körül láttam....ráférne egy vezetéstechnikai képzés.És ezt nem rosszindulatból írom...komolyan.Jobb az és nem utólag keseregni.

Amúgy mi a megmeredt répa van?
szia!
Lesz hát...ülj fel a robogóra azt a Sanyi megrendezi neked...igaz lehet inkább vérengzés lesz, de az is folyik és az is piros...
Sziasztok!
Csókolom!Lesz valahol itt győrben véradás nem tudja vki?
Jóóóóóóóó Reggelt Győri motorosok!
Még nem kaptam képet .
Fasza golf? a dupla W-s gyár fasza autót nem tud készíteni :D
Nem. Dobó István!
ha rajtam múlna...
mit is mondtál,józsef attila?
Nem mondok neki semmit,odamész,aztán megnézed.

Én is járkáltam utána,igaz nem egy hónapot,csak 3napot,de pont elég is volt.
Hallgass rám,vegyél 1 gurigáér egy fasza golfot,a másik eggyér meg valami motort!