Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mond meg neki hogy mindent megnézünk és mindent észreveszünk hiába próbálja eltitkolni
ma is hívtam egy embert,így tuti úgy tuti a kocsi(múltkor belinkeltem,focus sport),mondom oké kérnék egy alvázszámot azt mondja minek az nekem,hibátlan a kocsi stb...aztán mondtam hogy akkor miért titok?végül mivel nem adta oda csak annyit tudtam fbi és cia-s ismerőseimmel kideríteni hogy kintről behozott,ergo a 77e km kamu,de erősen.de hát eleve aki nem ad alvázszámot az már gyanús.
A lényeg 1 hónap nagyon komoly kutatómunka után:eddig nem találtam még tiszta kereskedőt.bár van akinek a mentségére szól hogy olyan hibákat mondtunk neki amiről ő sem tudott(átfújás vagy ha valaki nem ért hozzá a befecsi hibát sem hallja meg).
Most már el is ment a kedvem...adnak rendes motort max 2 misiért?
Kereskedő a srác,de nem szokott ő sem olyat megvenni ami szar. A múlthéten még megvolt. Ha kell holnap megkérdezem.
Audi nem eladó!
Te Lyimmy a c-max az magántulaj és meglehet még?tököm kivan már tegnap is olyan fókát néztünk aminek a turbója már szedte fel az olajat(10e km ha volt még az életéből,és 200e a javítás) a befecskendezés kezdte megadni magát(4x50e a bosch) meg kavicsos szélvédő(80e) meg körbetárcsa csere betéttel(100e környéke) meg műszakira kell vinni meg a gumik fékezéskor zajoskodtak...
nincs rendes kocsi eszem megáll.audit nem adod el olcsóér?
Bassza meg,mire lesz időm motorozni felszárad minden!
Hali
Na mifasz van parittyaarcúúúúúúak?
hú köszi ez nagyon jó szöveg, ha nem is történik semmi más, legalább az eltiltásom decemberre húzódik
Szerintem mi is megyünk a Ramirezzel OTTALVÓSAN! De mi csak pénteken este 21:00 körül érkezünk, mert én este 20:00-ig dolgozom! Aztán mi szombaton este hazajövünk, mert vasárnap is dolgozom reggeltől estig!
De szerintem megyünk!
ja én is...
Mikó'?
De pénteken gyere ám, mer' lassan má' zsíros de'kkára se futtya .
Van aki dolgozik, még most is
Okés.Dobok valami képet mailben.
Szerintem kérdezd meg Bogyót! Lassan jobban ismer minden törvényt, mint egy jogász.

Úgysem szeretem a tömeget . . .


Ja, elfelejtettem, hogy holnap dolgozom, úgyhogy csak pénteken megyek be.

Amúgy nem fogjátok elhinni, hogy mi történt! Most voltam Csesznek felé, és Balu NEM volt ott!
és a fellebbezéshez csatold az autós nyilatkozatát. ez lemaradt :)
Bár nem vagyok jogi pályán, de:
fellebezést mindenképp írj, írd le hogy történt pontosan, hogy te a szabályokat betartva közlekedtél, ha jóban vagy az autóssal, írasd alá vele hogy megfelelő távolságban követted, a motort pedig ő segítette fel, az autónak csak te csúsztál neki, mert a kamoinos gondatlansága miatt szennyeződött be az út, ami fontos, hogy úgy írd bele, hogy a követési távolságot te úgy választottad meg, hogy bármi felmerülő akadály, vagy az előtted közlekedő hirtelen fékezése esetén is meg tudj állni, a szappanos bő víz nem fordulhat elő az úton, ez jelentősen növelte a féktávodat és ezen csúszott meg az első kerék, így a megfelelő követési távolság ellenére is nekicsúsztál az előtted haladónak, de csak te a motor nem.
írtam is neki kösz szépen
Én sajnos nem tudok hozzászólni, ajánlom figyelmedbe ezt: MOTOROS JOGDOKI

Kérdésem lenne minél többen írjátok le a véleményeteket légyszi!
Nah ugye elestem még februárban, ma jött meg a papír 30.000Ft büntettésel és 2 hónap eltiltással! De fellebezni fogok mert a határozatban leírtakkal nem értek eggyet!

Nah ugye ez úgy nézett ki hogy a követési távolságot betartva mentem a kocsi mögött majd az hirtelen fékezett én is elkezdtem fékezni egész intenzíven, nah már pont ebben a pillanatban értünk rá egy vizes útszakaszra, amit egy ürge folyatott ki miközben mosta a kamionját az udvarában, tehát szappanos bő víz volt az utón és nem is lehetett rá számítani, nah de nekem megcsuszott az első kerekem a motor jobbra dölt, én meg az elöttem álló kocsi lökháritójához csusztam, ( a kocsinak semmi baja nem lett),! nah ez a történet a határozat meg olyanokat ír hogy nem tartottam a követési távolságot és hogy anyagi kár kelettkezett a kocsiban, holott az ürge még a biztosítohoz sem ment el, mert semmi nem lett a kocsival,! ! Kérdezem én hogy a követési távolság betartásánál az is számít hogy én hova esek? mert én a határozat szavaiból úgy vettem ki hogy a motor ment a kocsinak holott ilyen nem volt legalább 1 méter volt az eldölt motor és a kocsi között! az autós csávó meg azt mondta hogy a vonóhorog fogta meg a motort,de könyörgöm egy motorot meg fog egy 2centis vonohorog? azóta beszéltem a csávóval és mondtam neki hogy neharagudj de te segítetted fel a motort amit nem a kocsiból szedtünk hanem tőle egy méterre! Kérlek írjatok valami tanácsot
Küldhetnél egy képet + árat róla mailban .
Mondtam én.Má itt is van.irány a gokartpálya.
nekem van egy itthon de eladó is meg nem is.Néha jó dolog de többet porosodik mint használva van
Igazad van, ennél nincs is jobb hely az erősítéshez...
Agysejtek vigyázz! Oszolj ....
Normális cuccok lesznek, nem sufniba hegesztett fekpad + társai...
Viszont ezek újan elég húzósak .

Mondjuk gondoltam, hogy ebben nem te fogsz segíteni .