Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah de most Győri népek én lelépek majd este visszatérek!
(Hihetetlen milyen jóó rímeket tudok kitalálni !)
Nme nem fog vetkőzni sőőt meg sem fogják szivatni ez van
Mert apa szigúrúan fog :D Hát nem nagyon az első félévben kell náluk lennem utánna ha úgy alakul az átlagom akkor mehetek albiba :Dvagy kolesz :D
Aztán ezek a rendetlen hűtőszekrények micsoda szemetet hagynak maguk után az utcákon.
Szerintem a koleszos hűtőszekrények titkos szeánszra járnak össze éjjelente .
Egyetem fridzsiderjei egyesüljetek!
Nem csak ott. A TK-n is önjáróak. A vizespalackokról meg aztán nem is beszélve.
SZIF koleszben különben is önjáróak .
Ezt a rosszindulatú feltételezést. A hűtőszekrények egyértelmű, hogy maguktól esnek ki az ablakon. Ezt tudományosan megállapították már sok sok évi kutatómunkával.
Baluék juróringeztek simoval (S51-el) .
Mocilaci kemény és Kilitin motoros találkozott.
Exmacskakex megengedte kalevnek, hogy Arielezzen jópízér (pedig nálam ingyen is moshatna, mer' jófej vagyok ).
Van egy újlányunk, aki azt hiszi nem fog vetkőzni, pedig DE .
Kicsiderékbatörtdh-t elnyelte a föld ...

Hamargyorsan ennyi .
Rokonoknál ?
Akkor meg mi értelme az egésznek? Gondolom ők nem nézik el, ha kipottyan a hűtőszekrény az ablakon .

Természetesen magától .
Kicsi a világ .
Szia mindenki. Még mindíg nincs kész a gépem, valami ôsszefoglaló? Ja üdv az új jányzónak. (te sem tjdod, mire vállalkoztál...) :D
El persze csak úgy ,hogy rokonoknál lakok meg stb még így is nehezen Ismerős én honnan hát én eddig Keszthelyi voltam max 1-2 -szer voltam fennt Győrben szóval nem tudom nem hinném ,hogy találkoztunk ...
Igen nyílván
Ilyen kis ártatlan arccal elengedtek Győrbe tanulni?

Amúgy valahonnan ismerős vagy, remélem még nem találkoztunk .
Perszehogy... nyilván...
Jó'vanmá... Na majd ma talán nem felejtem el .
Csak én így is maradok Szivessen ööö TE !
Akkor szedd le róla a zsákokat, oszt fotózzad mán' le édes tezsvírem, hogy a medve öleljen meg!
Köszönjük emese...

Aha... mindenki így indul neki... .
Tessék már meg is van :D Én az a kívételes gólya leszek aki nem fog van ismertségem hálisten apa révén
Győri gólyáknak márpedig vetkőznie kell .

Lesz szivatás is ne aggódj...

- nagy kihívás lenne használni a "válasz erre" gombot?

Úgytűnik a lányoknak ez nehezére esik... gixerina is sokat küzdött vele .
Nem nem én már felnőtt vagyok vagyis azthiszem érett egyetemista leszek szeptembertőől
Max szereltek egy fagyasztót a gumira Nem nem vetkőzöm semmiért inkább szivassanak meg