Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja csoki?van vaníliás is,a név nem kötelez
Holnap este fagyi toscanában 7kor.Aki elindul,és oda is ér,az nyalhat
A teljesség igénye nélkül kérdezem:
Bogyó,Jimmy,MociLaci Blacki,Marcsi,Dh-ék,Balu,és az újabbak közül(meg ha valakit kihagytam véletlenül) kinek van kedve?
te meg lehet hogy most láttál győrbe 1 órája voltam ott
Ez könnyen előferdülhet
Na pááá...téptünk Kilitire!
robogósok között keresd őket
viszont azt nem tudom hogy hova lesznek a csajok,akik pl most is kint voltak valamilyen jogsit csinálni.mert tanulásnál a régi jogsimnál meg a mostaninál is 50-50% a fiú-lány arány,de a városban eddig alig láttam motorozó nőt
Én megfogadtam a szavatok, Gyulabához megyek, 2-án lesz a kresz, már leközölte hogy 3. án megyek vezetni :P
biluxos
és szürke
hehe köszi
biluxos?mert most az volt ott velem.a fordulatszámmérő alapjáraton 1-3e között ugrált(a motor egyenletesen járt 1200 körül) kis gázfröccsre 2 és 6ezer között mozgott
jó pályázást holnapra,és 1:20 alá
ja hát az indítása annak is elég vicces volt néha végigfutottam vele a rutinpályát mire beindult

na viszont én most indulok e-ring felé a szálláshelyre, ha lesz ott a pusztában, bihajbasznádon wifi akkor telón még benézek estefelé
sziasztok
21+4500+10500+4e(új jogsi)
valami ilyesmi
amivel meg én vezettem 150-es az még 4.-be is ürest jelzett meg a fordulatszámmérő se volt valami pontos mer mindíg ugrált
indíttása is elég trükkös volt de ha egyszer elindult akkor ment mint a marha
azért szerettem
mikor A-korl-ra jártam akkor kaptam egy olyan 250-es MZ-t aminek a kerekeibe nem 8-as hanem inkább 128-as volt a blokkból jött mindenhonnan az olaj, a kipufogó végéig sosem jutott el a füst mer közbe megoldotta a távozást okosba'... ja első fékem meg nem volt egy darabig mer kiderült hogy üres volt a fékolaj tartály
engem anno valmai Janibá tanított asszem a Charlie-nál dolgozik valszeg oda megyek most is majd ,vizsgán is segített meg amúgy is jó arc volt mennyibe van amúgy kb a különbözeti?
nem 2 ütemű te seggtitán h elélvezz tőle
alikhanem téged szoktalak látni győrbe
főleg reggel
hát én egy er5-öt kaptam de az vicc volt...a 2-est nem bokából váltottam hanem konkrétan az egész lábamat meg kellett emelni...kicsit hosszú úton járt a váltó a műszerfal meg lógott előre a semmibe
nem enyim,jóóóvan he?
családi
ami annyival jobb hogy ugyanúgy én használom csak nem nekem fog érkezni a fotó ha lekapnak
hát ha Gyulabához mész(amit szívből ajánlok) akkor 2 er5 közül választhatsz.az egyik az idegbeteg,ugyanazon a gázon egyszer lassul egyszer gyorsul,de eléggé érzékelhetően.mondjuk úgy, hogy a múltkor sporttv által közvetített spanyol rodeóval van egy szinten.
amúgy meg mi a jó istenért kell neked majdnem 2 misiért ótó? ennyi pénzből milyen motort lehetne venni óó máj gád
amiket*
a sztender érzékelő sem hülyeség.
egyébként semmi bajom vele,én nem tudtam eddig hogy ilyen fordulékonyak meg könnyűek ezek a sor2esek,tényleg kezesbárány de azért valamilyen szinten megy is.bár meglepett mikor kipróbáltam hogy 5e fölött milyen az élet,de nem jött az a húú de kapaszkodnom kell ugyanolyan gyakorlatilag alacsony fordulaton mint magason.semmi tüzijáték