Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép jó reggelt Mindenkinek!

Bogyó, szerintem ma se fuvarozunk . . .
Talán jövő héten valamikor.
Hát, az biztos, hogy szebb, mint a Busa.
Meg böszmébb is.
Én sem dobnám ki.
Kalev vazze!
Neked van izlésed!
Igen, ezek a motorok. Szerencse, hogy még véletlenül se úgy néz ki mind. Egy "motor" 5 festéssel.
sajnos sztem is csak ez az őskori módszer lesz a nyerő de asszem, én mára OFF fürdök aztán egykis agyrohasztás a' la tv azt sleep
jóéjt mindenki
vagy inkább nézd a tételt aztán a szemeddel beszkenneled
én agyam minden szart beolvas
omlette du fromage? bazz ezen mit röhögtem régen
a te agyad beolvassa a pdf formátumot?
mer akkor kommanderbe csak áthuzod aztán kész
vagy mint a Dexter laboratóriumában .felveszed kazettára és este alvás közben hallgatod.csak vigyázz be ne kapja a szalagot ...."omlett dü fromázs"
bárki tanácsa jól jöhet gondoltam már olyan megoldásra mint a matrixban volt
valahogy csatlakoztani kéne a tarkómba a pendrivot aztán beolvasnám faszán.. milyen király lenne már
kérdezd a munkanélkülit! (kalev)
hali mindenki
esetleg egy ötlet hogy hogyan lehetne 30 tételt pendriveról a fejembe vagyis az agyamba menteni úgy hogy bármikor előhívható legyen onnan orális formában?
a megfejtőket meghívom egy sörre vagy mittomén.. kurván kivagyok már
hol esett el a kalev? erröl nem tudok
ennyi erőből akkor a kalev is elesett .az Apriliánál csak simán nem bírta már a Sport Demon a peremen fordulást .1x megcsinálta másodszor már nem jött össze
az aztán motor .akkora mint 1 elefánt.túramotor .
ezek motorok
azér néz ki ugy az aprilia?
az is esés következménye
vagy nálad csak az számítt esésnek amikor korházba kell menni?
bla bla bla kot kot kot
nem tudok semmit,de igazi motort szívesen látok.csak tudnám kinek van zzr1400-a...
csak 1x estem
Köszi!Megnézem!
pontosabban 2 esésböl
tudsz olvasni ?"Győr és környékén élő motorosok"
vagy felolvassam?köcccsssssöööööög .holnap lesz nálatok valami ökörsütés.arra mész?lehet h holnap is kimegyünk akkor.végre láthatsz majd motort is
hidd el h nem .imádok esőbe motorozni.szeretem az esőt is főleg nyáron ha meleg .én viszont ezt az egyet nem fogom h - fokban motorozni és nagyon hidegben.ezt már megtanultam 2 esetből is .
végre valaki aki a kocsit támogatja