Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na itten még zene: Hangerőt neki! link
Mááá bocs a belevau-ért , de a pannonia ringen pénteken Road and Ride lesz...igaz annak keretében lesz külön futam, mind a 4 jápón márkának....már nincs külön Kawa kupa, meg Yamaha R széria, beleolvadtak ebbe a Road and Ride rendezvénybe.
Na sziasztok pór népem.
Megyek, szedek szép piros nagyszemű ropogós cseresznyét csócsálni a kertbe, még visszajövök!
Jimmy Dworsky barátom
Vasárnap este akkor Te sem sokat aludtál mi?
Még nálunk is dübörgött a zaj...
észre fogod venni ha ott vagyok
köössszii akkor majd ird meg miko jösz hozzám
El...lustaság...
De időpontot én mondok
(És szinte kizárt hogy az a héten lesz,mert nem kapok eltávot pestről )
hát itt kezdődik a probléma..... mikor kapom meg?elhozod nekem?please...
Ott ahol eddig
pólóm?
Kár
Pancsin lesz
Most a pancsin lesz?Hungaroringre kinéznék,de Pancsi most nem jó irány
thx
Pénteken ZX-kupa lesz.....megy vki?
rendben, szólok, ha itt van.
mi a mekibe ültem mikor elhúztál elöttünk! a cserjani is ott volt és sajnálom h a kórházba mentettek
Nehogy a szívedre vedd,csak az irigység beszél belőlem.Ilyenkor mennyire tömött a pálya?
Köszi szépen hajtóműolaj lesz egyenesen a Rábagyárból az aksira viszont igényt tartanék aztán egyeztetünk!
pusz
Mer ez még az első futam előtt volt.Akkor pakoltuk ki a buszból a motorokat.Egy napom ráment, hogy ilyen szalonállapotú legyen.A sisakot meg akkor vettem ki a zsákból, csak nem lehet dzsuvás!
A protektorok meg nem azért vannak, hogy össze legyenek b@szva....a térdkoptató meg nem szűz, úgyhogy csita van Kalevinka!
Inkább szédítsd a Szulejmánhelénkét!
Én szájbab@szottulk.rvára örülök Neked JimmyTudesky.
Na, hát ezt magyarázom, ha már zene, akkor ne sz@rral gurítsunk!
Na mi a megmeredt búbánatos taknyos epés habos hányás van? Örűűűtök hogy itten vagyok?
Ez a kedvencem Ex!
Vatta új,még csillogó térd és könyökprotektorok,bogármentes plexi.Csak nem kiállításra mentél?
na ezért lesz kawám
ugyanilyen háremet 10 perc alatt összegyűjtök egy pesti belvárosban leparkolt motorral,átlag 5 évvel fiatalabban(és nyilván ugyanennyivel 'megkíméltebben' ),csak ők nem tudják magukról hogy azok.pedig semmi kétség
Ahogy egy Rio-s(tudjátok,az egy szórakozóhely ) youtube videó kommentjei között volt:Ne bántsd a kurvákat,ők legalább pénzért csinálják