Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem mintha nem mentél volna még eleget
a tiédbe mennyi km-t raktál?
de jó lesz,végre mehetek egy nsr-rel
Balut meg nem bántom,dh meg anélkül is elesik
majd ha megyek bábolnára akkor mehecc vele
csesznekre meg a balu megy ki minden nap ugyhogy vele cseszel ki
de ha tényleg leöntöd az egész szerpentint olajjal akkor küld ki a dh-t is
aztánn majd megmutattya hogykell olajonn menni
megyek haza.kimegyek csesznekre és leöntöm olajjal a kanyarokat
Jut eszembe,nsr-eddel mehetek egy kört?
szerintem ott pesten keressél valami motoros boltot aztán próbáld ki az egyik motort
azt tudom hogy kifeslődik
azért kéne kicsi lukat csinálni, mer az talánn nem feslődik ki
azt nemtudom hogy gyárilag mivel lukasztják ki
Én is rendszeresen hallom a vaddisznót, én se tudok tőle pihenni, ráadásul én meg Barronnál lakok...
Nagyot Csoki...de azzal tisztába vagy ugye,ha kilyukasztod akkor kifeslődik a bőr....
komolyan azt mondod,2 hónap motorozásmentes élet után hiányom van?
2 hónapot még másból sem bírok ki
neked már motor elvolási tüneteid vannak
villamoson van vonóhorog?
Hali! mentem vizsgázni :)
ezek a képek megint
k*rva jók
majd nem nevetsz így ha találkozol a vonóhorgommal egy satufék után
gonosz dög lettem
pusztuljon az összes
Lajosomnál a pont!
Kalev.... akkooookabbbbe!
ja és az összes motorosra ráhúzom a kormányt ha tehetem,mert már így is ragasztva van a tükröm,és nem érdekel ha lerúgják
egy csicska autóval
nekem meg autóm van,aztán esőbe se járok motorral,meg napsütésben sem.akkor én mi vagyok?
de azért dh tegyük hozzá hogy te sem csak úgy mész ki motorozni esőbe, hanem mert munkába kell menned..... hidd el ha lenne egy autód a motor mellet te sem motorrral járnál
Én meg nem szeretek esőben motorozni és pontkom.
Ettől még nem érzem magam kevesebb motorosnak.A Dunlop D208 RR meg k.rvára tapad a pályán, de esőben olyan, mintha jégen mennék.
És nekem többet ér az, hogy a motor egyben maradjon, úgyhogy tökéletesen jól elvan a garázsban ilyenkor.

Ha meg elfogyott a minta a gumid közepéről, akkor cseréld le!
nem tudom mi csak este hallottuk h pár motor arrafele ment el és zárt ablaknál.uh szerintem nem gyári kipufogóval
hidd el nekem se a télapó szarja a dolgokat .én ne tudom hány km-en vagyok már túl esőben.de egyre szarabb így h alig van már minta a hátsón középen
Nekem egyelőre éppen elég kigazdálkodni a költségeket esőgumi nélkül is.....de ez egy másik történet....én gondom, megoldom.
Amúgy kb 3 hete motoroztunk kb 300 km-t szakadó esőben....
Télleg, akartam is kérdezni, nem tudja valaki, hogy ki az a đФߤ×@&#đ˘^, aki mindig éjszaka motorozik, ráadásul tépi is neki rendesen, városon belül....szóval ha valaki tudja/ismeri azt kívánom neki (nem nem azt, hogy b@sszanak be egy villáskulcsot a külőői közé) hanem azt, hogy ha legközelebb elélvez,fosson is be ugyanabban a pillanatban!
Láttam egy srácot térdnadrágban és fekete-sárga Dainese dzsekiben, cbr 1000-el és a Red Baron-nál töbször megállt, egy fodrászat előtt és a fodrászkiscsajnak jaszkarizott, álló helyzetben leszabályozásig húzta....de persze ez nem éjszaka volt.
Az éjszakai ámokfutót csak hallottam...lévén, hogy nyitott ablaknál alszom....aludnék...
igen te divatmotoros vagy .fúúúúj csak pályán mered húzni neki te "nyúlbéla túrista" (aki tudja honnan van az extől kap lejárt szavú szaloncukrot ).mondjuk ha pályáznék akkor vennék esőre is gumit és kimennék akkor is mert az teljesen más mint szárazon.tiszta buli
Bálintka.
Emlékezz márc.15.-ére.
Többet nem írok a témában, dolgom van, lépek, csá