Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Honda CBX 550F bontott alkatrészek eladók.
e.mail: norby1@freemail.hu
Hát igen, nagy fejem van xD
az nagy az én buksimra... :)
XL, bocs ezt elfelejtettem :)
Milyen méret a sisiakod ?
Ha 43-as lenne egy percet nem gondolkoznék
Sziasztok!
Azonnal vihető Dainese gerincvédő 14000Ft-ba,Kawa Monster Gp felső M-es méretben 15000Ft!
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 12EFt-tól!
Szines Racing fékkarok 14000Ft/párl(felhajlós változatban is!),lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető yamaha r6 2006-2008 sötét bubis plexi!(10000Ft) tel:06303210309
mail:bali105@t-email.hu
Szevasztok keresek 95-ös yamaha yz 250hez egy müködőképes motort ha valaki tud ilyet hivjon.előre is köszi
Tel:0630/4145152
Sziasztok!

A hozzávaló motor hiányában eladnám a következőket:

3l Motorex Cross Power 4T 10W-50 (természetesen bontatlan)
ABUS lakat, elég komoly verzió (kb. 3x volt használva)
MDS Cross sisak (3 éves, volt használva, de ütés/karc mentes)

Az olajért egy 10-est gondoltam (bolti ára kb. 13-15), a lakat 8, a sityakra meg mondjatok valamit :D

z(pont)istvan80(kukac)gmail.com

Üdv.: István
Sziasztok, elsősorban csajok!

Van egy méretprobléma miatt eladó Fox Switch Girl nadrágom. Nem rám nem jó ...mondjuk rám se jó
Nade:
Fox Switch cross/enduro nadrág....rövid nadrággá alakítható (térdnél lezipzározható).
Cross csizmával és a nadrág alatt térdvédővel is simán hordható.
7/8 méretű ami kb 80 cm-es derekat jelent...külső szárhossza 108-110cm....belül...az ülepétől a száráig kb 85 centi

Irányára 16.000 jó magyar forint

Sziasztok!
Köszönöm szépen 1-2hét múlva lenne esedékes,esetleg szélesebb méretben is van vagy csak ebben?
ja telefonszám 30/3760529
heló ha valakit érdekel egy suzuki rm 125 versenycross 47 l 94 es moslet megfuatva új dugó gyűrű zsir lenckerekek elöl hátul gumik s.t.b nagyon álatt csere érdekelne jóbban valami 4 ütemü 250 stb nehéz gépek nem érdekelnek mármint sjban
Eladó ÚJ X-lite 602,701 NCOM bukók xs-s-m méretben.

X-lite 602 NCOM GT s-es 60 000 Ft
X-Lite 602 NCOM Lorenzo replica white s-m 65000 Ft (Most nyert Jorge Lorenzo:)
X-Lite 602 NCOM Stoner replica m-es 65000 Ft (második lett)
! X-Lite 701 NCOM labyrinth xs-es 60 000 Ft ! ennyiért ajándék...
! X-Lite 701 NCOM hazard xs-es 60 000 Ft ! szintén nyerő ajánlat!

Leírásnak megfelelő sorrendbe raktam ki a képeket!

tel: 30-429-3097

www.speedlife.fw.hu
Csá van egy SŰRGŐSEN ELADÓ Gilera kk 125/50 160henger van rajt még az előző tulaj csinálta meg így egy baja van ha a gyertya bennt van akkor nem rendesen forog a motorja ha nincs bennt a gyertya akkor igen,csak köpte a benzint,meg egy kis esztétika amúgy teljesen oké a gép a villamossága is jó,elől-hátúl tárcsafék,inditásgátló,1993-as évjárat,fekete!Megnézettem és azt mondták mivel gyertya nékül forog rendesen a motor biztos nem a motorjának van baja!Nekem egy 100.000ft kell érte kp-ba,szállítást nem tudom megoldani!Ezen a számon elérni:06308773644 | válaszolok
No, itt van két kép, olyan friss, hogy még szinte meleg.
Üdv!tudnál csinálni képeket róla?köszönöm szépen
eladó cagiva mito ,freccia c12 elektromos powershez perselyes henger(dugó nélkül) 13eft
valamint cagiva freccia c9-10,elefánt 3 mechanikus poweres henger(nicosilos)dugó nélkül 12eft
szacsomotor@freemail.hu
itt van közel... akkó megvesszük lesz min meghalni
Eladó vagy cserélném valami 4T 250 fölötti endurora

Gilera Runner Malossi 172
Urak!

Ha esetleg valakit érdekel K&N tisztítószett!
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Esetleg 180-as túragumi csere ...
CSAK erős idegzetű, NEM kezdő motorosnak Hayabusa eladó.Amerikai származású a vasmadár \"E\"-s lámpákkal, 2003 óta egy tulajdonos!Típusváltásra van szükség a Család miatt, csere nem érdekel.Tavaly sérült lett, de a bukógomba hasznos volt. A sérült elemek javítva, de még a fényezés nem történt meg, gumik kihasználva cserére szorulnak, új lánc került rá, a javított elemek a képeken látszanak! nem zsákba macska!Nyolc év egy élmény volt vele :-) Az ár minimálisan alku képes! hitel és terhelés mentes motorról van szó tulajdonostól! Nepperek kerüljenek!
Érdeklődni csak a 30/351-52-58. Lehet, hogy a meló miatt nem tudom felvenni néha.Kérésre több (nagy) képet küldök Hayabusa ELADÓ
Ha 15-be megfelel, már a tiéd is...