Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A baját megmondtad részben csak annyit mondtál hogy megállt az a szutyok azt viszont nem hogy megragasztottad és még van képed azt mondani hogy 70 be mennek ezek, ezek még 45 be sem mennek
igen kb annyit szabadott volna adni érte
ezért írtam neki hogy 25ért viszem
már ismerem ezeket a dumákat, "valamiért nem indul" "csak a karbit kell beállítani" "csak a szelep zörög" stb stb
ezek szinte mindig motorfelújítást jelentenek......
figyi szerintem haggyuk a dolgot, mert nem mondtál te semmit csak hogy leált a motor, és nem ugyanaz ha leáll egy motor vagy megragad van külömbség.
Elásnám a kis nyomoroncot...
ti félreértetek engem.........én megmondtam neki hogy mi történt, mi a baja, mivan vele, ő lejött megnézte.......alkudozott....beleeggyeztem...és pont! nemtudtam mi a baja de ő megvette!
nem árultam zsákbamacskát........
nem az a bajom hogy mi van vele, hanem az hogy felkerül egy viszonylag szép motor hirdetésbe felveszem az emberrel a kapcsolatot kérdezösködöm, elmegyek a helyre (15ezerért) és amikor meglátom a motort majdenm sirva elrohantam, (legalább lemoshatta volna) por rozsda dzsuva az egész, a gumik szarrá repedve rajta, és ugy mentem oda hogy 45 körül adok érte ha nincs nagy baja, a srác csak 50 ezrezik és még kihangsulyozza hogy igy is 20at engedett mert ö 70et akart érte, szoval egy leharcolt szart találtam ott, gondolom magamban, kis esztétika polir idomjavitás és azért valamit ki lehet belöle hozni. mind1 benéztem, legközelebb ha ilyen lutrira megyek biztos viszek szerszámokat és "belenézek" na majd lessz valami vele legroszabb esetben megmarad aztán eljárkálok vele
" Ő gondja"
ez aztán a hozzáállás ....
átbaszod , és még ide is írod , hogy az "gondja "
legalább hallgatnál ....
szerintem inkább haggyuk a dolgot, igen mostantol az én dolgom, és félreértetted nem az zacat hogy mi van a motorral, hanem az hogy nem azt mondtad ami történt, és aki egy kicsit is ért hozzá az megmondhatja ha egy dugattyu beleragad egy hengerbe annak elég nagy hangja van ezt csak akkor nem halja meg az ember ha süket, érted, és valoszinüleg akkor is megvettem volna ha tudom mi a helyzet vele , csak nem ennyiért.
én elmondtam mindent hogy mi a baja meg mittomén.....teis mondhattál volna nemet! te megvetted szóval innentől a te "gondod"
azt is meg lehet szokni, én is voltam már szarvasmarha telepen 1 hetet meg a rosszabb az egy sertés tenyészet, na az nem volt gyenge, de a hét közepére már megszoktam
jaja, sikerült. Ez olyan nekem mint egy welness. Csak ez a trágya szag...
azért ajka nem a szomszédban van igy is 1 utam 15 papir volt. abbol a pénzből felujitom. sikerült megoldanod attia dolgot, irtam neked tegnap is csak nem válaszoltál
Vidd vissza oszt etesd meg vele...
de legalább uj dugó lessz benne és bejáratós lessz, viszont a nagyobb baj hogy a hatókar is nagyon lóg, és félek hogy azt is meg kell csináltatnom. ez a baj ezekkel a kis robogókkal nyuzzák öket és az olajzásra se nagyon figyelnek oda, és pillanatok alatt megragad, én is rengeteg ilyet beszivtam már meg is fogadtam ezerszer hogy nem veszek 2 ütemüt, csakhát egy barátom kért meg szerezzek neki egy nagytestü robogót, én még azt hittem keresni is fogok rajta hát sajna nem örülök ha bukni nem fogok, a gumik totál ki vannak repoedezve az akku kifolyt benne, és szétmart mindent, szal iszonyat meló lessz ebböl egy szép robohót csinálni.
megnéztem szikra volt, (ha nincs szikra biztosan nem veszem meg mert ezekbe minden elektronikai kütyü aranyárba van) viszonylag még kompresszió is volt ahhoz képest hogy 50es, de igen igy ismeretlenül nehhéz, le kellet volna vennem a hengerfejet is, csakhát eléggé elcsuztam időben éjfélre értem haza igy is
szívás. Sajna eléggé zsákbamacska ismeretlentől nem működő motort venni
meg igen, éshát igy utolag bánom, mert rengeteg meló lessz vele.
igen mondtad hogy megált, én meg mekérdeztem hogy hogy ált meg adott e fémes hangot, te azt mondtad nem (mi mást mondtál volna, nem akartad hogy örökre rajtad maradjon). Nos csak azért emlitem meg a dolgot, mert direkt megkérdeztem, de igazad van ez van. igy jártam. Jó utazást
megvetted?
és én honnan tudtam volna szted?...... elmondtam a hibáit, meg aztis h megállt meg mittomén........ szal akk sajna ezvan..:S
Írtam mailt...
Oké!Holnap küldöm a derékbőséget!
Igen mi beszéltünk. Kicsit felületesen sikerült elolvasni a protektoros részt