Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

8ezer
Eladnám sérült Ktm superdukemat 950000 környékén 0670 334 8879
yamaha xt660xhez lábtartót (fém) keresek. Aki tud vmit, írjon kösziii
sziasztok!

apró szépséghibával,olcsó pénzért...
http://www.kepesmotor.hu/kross...

Lejjebb vittem az árakat.
2008-as Hornethez keresek gyári, lehetőleg karcmentes kormányvégsúlyt.
Szia!
Van egy 4 db-os aranylábtartószettem 10000-be!Itt van mira jó
CBR 600RR 2003-2009
CBR 1000RR 2004-2009
CBR 600 F1/F2/F3/F4/F4i 1987-2006
CBR 900RR 1992-1999
CBR 929RR/954RR 2000-2003
CBR 1000F 1991-1996
CBR 1100XX 1997-2003
RC51 SP1/SP2 All Years
CB 1000 All Years
VTR 1000 1998-2003
VFR 750 All Years
VFR 800 All Years
Ha érdekel adatlapomon ott az elérhetőségem.
sziasztok!
honda cbr600-hoz kéne pár cucc!
koplett ülés,mindenestül,hátsólámpa,lábtartó,km óra..ha tud v.ki segíteni kérem irjon!
93as évjárat!köcce
És a hírdetése...

Eladó ETZ
Sziasztok!
Eladó első szeretett motorom. 1989-es 250-es ETZ. Korához képest jó állapotban, kb 30 literes dobozza, konzollal és egyéb kiegészítőkkel.
Irányár.: 90.000 Ft.-
Aláírta, hogy kipróbálta, megtekintette, ezzel mindenfajta garancia alól mentesülsz! Nyilván ha a szomszéd sarkon rohad le vele, akkor másképp áll hozzá az ember, de ennyi idő után jelentsen fel nyugodtan, ha a perköltséget is fizetni szeretné... Én vettem úgy robogót, hogy két sarokkal odébb megállt, mégse vittem vissza, hisz jó áron volt, és nyilvánvaló volt, hogy kell majd rá költeni.
azért ha vennék valamit , és az utca végén megragadna , akkor lenne pár kérdésem az eladóhoz ....
azt hiszem , hivatalosan 8 nap áll rendelkezésre a reklamációra....
1-2 hónap után már 100% ,hogy semmiféle felelősséggel nem tartozhat az eladó...
ha mondjuk az esetben egy rejtett hibára visszavezethető lenne a dolog,amit te "eltitkolsz a vevő elől" akkor terhelhet téged felelősség,de ahhoz igazságügyis kell meg minden faszság...na már most egy kis gyújtás problémával ami 2hónap múlva adja meg magát....na azzal ne háborgasson már téged.... mondd meg neki,hogy ilyen esetben téged nem terhel semmi, ezt benyelte...
érdekesség képp mikor én is eladtam a husabergem 2 hét múlva bedöglött a fesszabályzója...mégse hívtak fel a srácok,hogy vegyem vissza meg feljelentenek meg stb... (pedig 96ezerbe került a gyereknek)egyszerűen ez ilyen! EGYSZER MINDEN ELROMLIK-- MURPHY
XIX. Griff Nemzetközi Motoros Találkozó
Tiszaföldvár, Strandfürdő
2011.július 07-10.

Koncertek:
Csütörtök:
Hell, Wanted, Lokátorock

Péntek:
Maximus, Ismerős Arcok, Lord, Dogs

Szombat:
Blues Company, Bikini, Ossian, Tequila

Belépő: 4500 Ft/3 nap

Motoros ügyességi vetélkedők, Streetfighter bemutató, Vízi vetélkedők, Hangerőmérés, Tombola értékes nyereményekért.
További infó: www.griffmotor.hu

Sok szeretettel várunk mindenkit!
Reméljük mindenkinek tetszeni fog az új helyszín!
ha irtatok normális hivatalos adásvételit tanúkkal... hát olvasd át mi van bele irva? Elvileg az a sor amit idéztél benne van... sőt ha aláirjátok, és hazafele az utca végén megragad neki akkor sem hibáztathat téged. Persze az erkölcs más, de igy egy hónap után. Ne foglalkozz vele! drága per lenne neki!
köszi a nyugtatást
nekem is ez az észrevételem
Szeva! A szerződésben megfogalmazottak alapján nincs lehetősége a vásárlónak,hogy utólag bármi hibával megkeressen és anyagilag követelőzzön.Annyit tudsz tenni,hogy nem foglalkozol vele.Ha lehetne mindenki visszahordaná 5-10 év után is,ha bármi baja volna.
Halihó mindenkinek
egyolyan kérdésem lenne,hogy ..
1,5-2 hónapja eladtam egz derbi gpr50 tipusu segédmotort.
a motor idomsérült volt és másik derbi blokk volt benne a gyári helyett,mert a gyári megadta magát.adtam hozzá a gyári blokkját is.
85ezer forintér adtam el ami eléggé kevés.de nem is volt tökéletes,de ment rendesen pöcc indult.
a vevö tegnap hivott hogy budapeströl lejött vele györig és megállt,mint kiderült gyujtás ment el.
ö azt mondja hogy átbasztam a motorral,mert nem indul.nade 1,5-2 hónap mulva hibásodott meg.!
ö most be akar perelni hogy átbasztam.
a kérdésem az hogy ilyenkor mi van,mert az adásvételiben le van foglalva hogy a vevö a motort megtekintett kipróbált állapotban átvette,az eladó a tudomásában lévö hibákról tájékoztatta,és az eladó a jövöben bekövetkezett hibákért felelöséget nem vállal.
én ugy gondolom hogy 2hónappal elöre nem láthatok semmi hibát,és nem tudhatom hogy a vevö hogyan használja a motort.
légyszives aki tud valami konkrétumot ilyen esetben az irjon!van esély rá hogy bajom lesz belöle?
köszi
Eladó Áron alul eladó egy Vadi Új Sidi ST kéke-fekete 39 es motoros sportcsízma. 38 as lábra jó.

Üdv: speedlife
www.speedlife.fw.hu

ár: 48000 Ft

tel: 30-429-3097
Eladó ÚJ X-lite 602,701 NCOM bukók xs-s-m méretben.

X-lite 602 NCOM GT s-es 60 000 Ft
X-Lite 602 NCOM Lorenzo replica white s-m 65000 Ft (Most nyert Jorge Lorenzo:)
X-Lite 602 NCOM Stoner replica m-es 65000 Ft (második lett)
! X-Lite 701 NCOM labyrinth xs-es 60 000 Ft ! ennyiért ajándék...
! X-Lite 701 NCOM hazard xs-es 60 000 Ft ! szintén nyerő ajánlat!

Leírásnak megfelelő sorrendbe raktam ki a képeket!

tel: 30-429-3097

www.speedlife.fw.hu
kp-s ára?am,koplett,lámpástul?
Hopsz a link nem volt jó...

http://www.vatera.hu/egyedi_ha...
Az már tényleg más világ