Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladók a következő cuccok.
Acerbis alubetétes kézvédő használt.Felfogató szettel együtt:8500Ft.
Forma Dominator bokacsuklós csizma,kiscipővel 43-as.: 16 000Ft.
sziasztok
Van egy eladó Leo vince SBK dobom eladó ha valkit érdekel. Kép az adatlapomon van. Ára: 45.000ft.
szép napot
Szia!Ha gondolod tudok segíteni,most alakítom át a Busám magas kormányosra.max 40e Tel: 30/2185749
eladó hordozható dvd lejátszó divixes olcsón 10000 ft jó állapot mindene működik
2008-as Hornethez keresek karcmentes gyári fekete kormányvégsúlyt.
Üdv,
a linken található motorom eladó!

Suzuki TS-R 125 ccm, kitűnő űllapotban, napi rendszerességgel használom, de nagyobbra szeretném cserélni.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_ts-r-47735
02

csere is érdekel ráfizetéssel
Beta RR 50, Szép állapotban 90%-os gumikkal, 80%-os fékbetétek, Jó láncszett, friss olaj a blokkba, Grimeca és AJP fékek(elől-hátul tárcsa, fém fékcső, friss olajcsere), Paioli teleszkópok(hátsó állítható magasság), Különolajzás is bekötve (Tiszta 95 benzinnel megy. ), Kizárólag Full szintetikus olajjal volt használva(Repsol), Elől hátul 120/70-17-es Bridgestone gumik, Hibátlan futómű(nem folynak, nem csöpögnek) Alacsony fogyasztás, Tanuló motornak nagyszerű. Teljesen gyári állapotban tuningmentes! Apróbb esztétikai hibák, szezonkezdő akció. A motor nem volt törve, nem kókányolt társaival ellentétbe. Teljesen gyári állapotban van. 90km/végsebesség, 3-3, 2L fogyasztás, 6 sebbességes. Csere nem érdekel.
ár: 175e
érd:6706574245
csababoy0@t-online.hu
Eladó ÚJ Sidi csizmák hölgyek Urak:

-Sidi ST blue & black 39 es sportcsízma 60 000 Ft
-Sidi Vortice black & white sportcsizma 40 es méret
- Sidi Vertigo Air black sportcsizma 43 as méret 50 000 Ft

kb. egy számmal nagyobb kell belőlük, mint az utcai cipőkből!

www.speedlife.fw.hu

tel: 30-429-3097
X- Lite 602 bukók is 65 000 Ft ért eladóak:)
Eladó áron alul
- X-Lite 701 NCOM Hazard, Labyrinth bukók XS es méretben 65000 Ft -ért.
- X lite 602 NCOM Stoner replica (M-es) Lorenzo replica white ( s, m es méretben ), GT ( s-es)

www.speedlife.fw.hu

tel: 30/429-3097
Felmenne, de már eladtam. Esetleg a Motorparts-nál érdeklődj. Őn is ott vettem az ART felniket.
én megyek ajkára a héten...
Bocsi de most csak kp jöhet szóba.
Szia!Kérdésem,hogy 700-as Raptorra fel -e megy?A méretei érdekelnének:osztókör,székesség,átmérő.Válaszod előre is köszönöm Zsé.
Ha valaki tudna segíteni akkor a gabosan@freemail.hu-ra küldjön már egy üzenetet
Sziasztok !
600 Gsf Bandithoz kellene nekem hasidom.Tud valaki ebben nekem segíteni?
ÜDV: ELADÓ A MOCIM!

http://www.kepesmotor.hu/piagg...

Köszi h megnézted!hali.
Sziasztok! Győrben, YAMAHA TDM 900hoz eladó egy komplett csomagtartórendszer és egy GIVI hátsó doboz! ( háttámlával!)

A kettő együttes irányára 57000 FT. Külön külön is eladóak, mindkettő kitűnő állapotban van!

További információért hívd a 06204286680 telefonszámot!

Képek mellékelve!
Georgie
Szevasztok!
Eladó lett a mocim ha esetleg vkit érdekel.
http://www.kepesmotor.hu/derbi...
Eladó Nokia 5800! Összes tartozékával, 28k.
Cagiva Elephant 125-ös endúróm ( Esztétikai hibákkal, de jól használható állapotban ) cserélném kisebb robogóra pl.: Jog, Dió, stb, vagy egykerekezés tanulására alkalmas motorra! esztétika nem számít! Erő legyen benn!
Yamaha XT600 supermoto eladó, fiatalabb motor csere érdekel.
mást nemtok mondani mint h bocs vagy micsináljak?.......:S nem nagyon értek ezekhez a kis kávédarálókhoz.....ez történt....PONT.
gyere ássá el! sok sikert hozzá!
"Tiszta udvar, rendes ház."