Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia nekem van egy tökéletes állapotban lévő malaguti madison lux nagytestű robogó125/50 ha érdekel egy az egyben cserélném hívj vagy írj tel.06209852058
Keveset használt Suzuki RM 125 2005-ös évjárat sürgősen eladó! A képek tükrözik a motor állapotát. 410e Ft. Elérhetőségek az adatlapomon!
ha valakit érdekel :az olajt.vagy azóracsoport egyben.nekem kellene egy osztott műszerfal.vagy chasben:10000 a kettő!ha valakit érdekel akkor írjon e-mailben!:rycsy1994@gmail.com ami az első képen van engem olyan érdekelne!a másikk két kép az amit adnék érte.
az sajna kicsi...azért köszi
Hali.nyaktól a bokájáig 105cm.Ülepétől a bokájáig 45cm.Kar hossz 45cm.
2xl-es spool kordura szett, 26.000.-Ft
berik 2 részes 56-os méret, irányár 65.000.-Ft
azért le kellene próbálni hátha
csak mejjjbe szűk
teee,pimasz!
rád biztos kicsi
engem érdekelne hogy mekkora a ruha
Nagyon köszönöm, Baján találtam egyet, ha az valami miatt mégsem, akkor hívom őket is!
eladó, csere.
Ha érdekel még a kézvédő, akkor 5500ért elviheted. Adatlapomon képeket találsz róla a KTM SNAPSHOTS albumban.
Üdv.Mindenkinek.Keresek Kawasaki KLR 600 (öninditos)Dugót gyürüvel + hengert ha van hozzá de külön is érdekel.Ha van valakinek eladó kérem jelentkezzen.Köszönöm.
Eladó. 250ezer. Friss műszaki. Ha érdekel írj.
Hello!

Próbáld meg felhívni a jánoshalmai motorbontót, itt a telefonszám: 30/9643-532 illetve online elérhetősége: http://www.motorbonto.hu/bonto...

üdv
Hello!
Mindenképpen érdemes előbb egy kisebb teljesítményű motorral kezdeni, én például 250-es Bandittal kezdtem és 3 évig hajtottam, most pedig 650 SV-m van. Azt is elkell döntened, hogy soros vagy V-s elrendezésű motorral rendelkező gépet akarsz venni, mert nem mindegy. Egyébként ajánlom, hogy 4-500 ccm-nél kezd, mert én keveseltem egy idő után az erejét a motornak. Persze attól is függ, hogy mekkora összeget akarsz rá szánni. De kezdő motornak ajánlhatom a GS500-at vagy ER-öt vagy esetleg CB500-at, de azt tudd, hogy ezek sor2-es blokkal rendelkeznek, 50 LE teljesítménnyel.
Eladó L-es gyerek Cordura Speed Ruha.Ha kell valakinek pontosan lemérem.16000ft
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Eladó pár cucc.

Kersek AM6-ra komplett 70 ccm hengerszettet
Hali!
Képen látható Mala F15-öm eladnám esetleg értékegyeztetéssel cserélném. Motorjába:Metrakit Sp2 hengerszett,Polini Evo2 kipu,Stage6 V-force menbrán,Stage6 Pwk21-es karbi,Polini varió,Malossi hűtött harang,stb,stb.....Ha érdekel írj:simoviki@vipmail.hu
eladóvá vált kis motorom.
60000 irányár