Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

12000-be tudok neked rendelni.
Az a baj, hogy nem tudom (nem értem), mit értesz 60-as összekötőn?
Ha ezt bővebben elmondod, tudok válaszolni.

Üdv Kill.
ilyened mi kincsbe van?
a legnépszerűbb márkákra.........
60-as összekötőre van-e dobod? slip.on
Szia!

Csak Suzuki alkatrészeim, kiegészítőim vannak!
Meg egy két Honda...
Más sajnos nincs. Se Kawa, se Yamaha...
kawa zx9 bubis 200-2004
Valószínűleg, neked lett igazad.

Van egy csomó plexim, most már úgy belezavarodtam, hogy gőzöm sincs, melyik a Hayáé...

Na oké, van ilyenem is
Kössz, hogy szóltál, hogy eltévedtem!
Minden segítséget szívesen veszek!

Üdv KillBill.

Szóval, Hayabusa K5 plexi:
Ára: 13 000,- Ft

Remélem, most jól csináltam...
Hát, ha te mondod, én elhiszem, de egyeztettem, mielőtt feltettem a Suzuki hivatalos oldalával, már mint az azon található pelxivel...
Ha ez alapján tévedtem volna, ezer bocs, nem volt szándékos.

Akkor lehet tévesen válaszoltam és Suzuki K5-K6 plexire válaszoltam...
link

Üdv KillBill.
nagy baja nem lehet.
a telószimmeringeknek mondjuk nem tesz jót az állás, a benne lévő olajnak sem, meg persze a gumi és műanyagalkatrészek azért valamennyire öregszenek.
de ez minden szerintem.
Szia!

Ez nekem sajnos most nincs...


Üdv Kill.
Csak ez nem Hayabusa plexi!
Szia!

De van!
13 000,- Ft
Kép lemaradt:

A leírás pedig: A Daystar sisak 2005-ös leváltására az AGV elkészítette Stealth fantázianevű – a kapott adatok alapján – abszolút ígéretes utódját. A kétféle méretű ACF kompozit héjjal készülő termék dinamikus ventillációs szellőzőrendszerrel rendelkezik, mely az eddigiektől nagyobb hatásfokú páraelvezetést eredményez. A kivehető és mosható „dry comfort” bélés antibakteriális réteggel van ellátva, ezáltal csökkentve a verejtékezés mértékét. A plexi – mely természetesen orrvédőt is takar - anyagát tekintve fokozottan karc- és páramentes, rögzítése pedig takarólemez nélküli gyorszáras megoldás a prémium-kategóriához méltóan. Cseréje természetesen segédeszköz – szerszám – nélkül történik. A sisak szíja szintén gyorszáras.
Forgalmazó: SHOX Áruház
Ára: színes: 79900 HUF
egyszínű: 69900 HUF
ELADÓ AGV STEALTH "S" méretben, vagy cserélném "M" méretű sisakra, pl. ugyanilyen típusra, vagy Pohi XR1000-esét is szívesen fogadom értékegyeztetéssel!
szalonban nem tesznek bele benzint.
tartsd az első 1000-es szervízt, nagy baja nem lehet, az enyém is szalonban tárolt volt.
Sziasztok!

Mire kell figyelni egy szalonban álló 2009-es de 0 km-es új sportmotor estében? Van ami így tönkre mehet rajta? Mondjuk benzin a tankban szétszedi a tankot stb... ilyesmire gondolok. Vagy alaptalan az aggodalmam?

Thx,
SonRR
szia.
hayabusa k2 turakormány szett érdekelne plexivel villahidal együtt..
van-e és mennyibe kerül?
Köszönöm szépen a segítséget,Te legalább visszaírtál
Majd csak lesz valami
Szia!

Sajnos Yamahám semmim nincs... van egy két Hondám, de elenyésző, az is.

Sajnálom!

Üdv Kill.
Sima "karbon" üléstakaró? Írtam volna emailt, de nincs megadva.
Szia!
K5-ös Hayabusához van bubis plexid?