Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki II alufelni garnitúra, 5e km-t futott michelin energi gumival eladó. Cserélhető bármilyen értelmes dologra.
Sziasztok!
Magasított Túra plexi GIVI 5VX, 12, 5cm-el magasabb, mint a gyári, karcmentes új, eredeti csomagolásában 2005-ös Yamaha FZ6S –hez 22 000 Ft-ért ELADÓ!
Érdeklődni: ferenc.v@vipmail.hu
Bőrruha 175cm/70kg 30 000Ft
Cordura dzseki 175cm/70kg 15 000Ft
Shiro SH996 alig használt M-es méretű bukósisakomat cserélném M-es krossz bukósisakra valamint Bikerstar M-es alig használt bőrkesztyűmet cserélném M-es krossz kesztyűre!
Eladó Oakley Crowbar MX cross szemüveg.
5db-os letépő fóliával, eredeti dobozában, rendszeresen tisztítva, nem karcos, a szemüveg pántján 3 zselés csík fut körbe a tapadásért!
Körülbelül 10 alkalommal használtam!
Új ára 21.000.- Most 12.000.-
Mz-ETZ-Jawa-Danuvia bontott alkatrészek nagy választékban.
motorsokk@citromail.hu
06209813916
ok ,értem ...
Rendszámos kéne!
50 cm3 -es robogó is érdekel ?
mondjuk egy Malaguti F12 ?
hali Elado Gyári dob (3 csavaros) csere vagy Ft
ügyes...

http://www.sportmotor.hu/motor..." target="_blank">Bandit 400
Még mindig eladó a kislány!
http://www.sportmotor.hu/motor..." target="_blank">BANDIT 400
Sziasztok! Van egy 96-os évj. 125-ös KTM. krossz vasam! 200e. értékben elcserélném valami használható rendszámos mocira, robogóra! Esetleg valaki.........?
Szevasztok!

Eladó egy xbox360 arcade,vezeték nélküli irányítóval,memória kártyával,rengeteg játékkal,okosítottan.
Irányár:55eft
Akit érdekel a balu88@mailbox.hu címre írjon vagy a 30/9089573-as számon elér.
Spool rafael kabát és rider nadrág
lehetőleg egyben, 26.000Ft.
eladó Berik 2 részes bőrruha, szép állapotú. Kis esztétikai hiba hogy a nyakán a berik felirat pár betűje lejött, és pár felületi horzsolás a vállán, de semmi szakadás, semmi oroszlánszag.
Méret: 56-os
irányár: 65.000.-Ft
Gyere el, nézd meg, próbáld fel, el fogod vinni
Sziasztok! Dh bicó valakinek?
Hali,a vállátol bokáig 100cm ert mérek.Az ülepétől a bokájáig,46 cm.A váll és a kar hossza olyan 45 cm.Az én fiam 110-és 115 ös ruhákat hord neki pont jó.4,5 éves,20 kg.
az asszony körmei :)
Szia!

Givim van, de nem oldalkonzol, sajnos...
Szóval most biztosan, nem tudok segíteni....
Szia!

Sajnos nincs.
fasza körmeid vannak, tuti jó lehet vele vakarózni