Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én meg az okoskodásra nem vagyok kíváncsi (nem csak én nem, seki sem kíváncsi) ...ezek után meg pláne nem
Szia!
1999-es VFR 800Fi-hez nincs véletlen túraplexid ?
Láttam hírdetsz egy csomagtartót ( Givi) .
Megvan.e még és mennyiért adod?
XXsanyi@citromail.hu
mondjuk ahogy nézem nem nekem jutott eszembe először
miért nem csinálsz egy egyszerű weblapot és csak linkelni kell?
vagy akár egy webalbumot?
sokkal egyszerűbben gyorsabban lehetne keresgélni, nézelődni a vásárlóknak aztán még a szemét sem szúrná senkinek sem?
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom olcsón:

1. Probiker túra csizma, talpán kopás szinte nem is látható váltó kicsit megkezdte a felületet, de szép állapotú 43as 5.000 ft
2. Falco speed csizma, viseltes állapotú 43as 5.000 ft
3. Bering kesztyű, koptatóin apró sérülések ezen kívül hibátlan 10-es méretű 6.000 ft
4. X-lite X901 L-es 59-60 verseny sisak, 25.000 ft.
5. Buffalo protektoros bőrnadrág hibátlan állapotú 34es 75-90 kiló 180-190centi 10.000 ft

Postázom is a cuccokat!

Üdv: Edem
Eladó Sv idomok!
Teljes oldalidom(gyári verzió)25000Ft.
N-es hűtővédő 10000Ft.
Üléspúp 8000Ft(GSXR stílusú).
Mind üvegszállas műgyantából készült új fényezetlen idom.
06303210309 bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Eladó egy 4db-os szett fekete eloxált lábtartó.Az alábbi tipusokhoz jó.
GSXR 600 97-05
GSXR 750 97-05
GSXR 1000 01-04
TL1000S 97-03
TL1000R 98-03
SV1000/1000S 03-08
SV650/SV650S 99-08
GSXR 1300R Hayabusa 99-07
Arany szinű:
CBR600rr,1000rr
CBR 600RC51
900rr,929rr.954rr
1100XX
Kék:
GSXR 600-750 2006-tól
Kék színű rövid fék-kuplung kar párban 14000Ft GSXR 600-750 2006-tól
Yamaha R6 2006 sötét bubis plexi 10000Ft
Minhárom szett ára 12000Ft.
06303210309
bali105@t-email.hu
Rendben!
Köszönöm, előre is, lehet élek a segítséggel, de már elméletileg készülőben van egy saját honlap, ha valamiért még sem készülne el, akkor megkeresnélek, ha nem bánod egy kis segítségért!

Nagyon köszönöm!

tudod, hogy szeretlek...
Kössz a tanácsot, éppen ezen dolgozom, már megkértem egy ismerősömet, én nem értek a honlap szerkesztéséhez stb.
de, remélem mielőbb lesz és akkor sokkal egyszerűbb lesz az életem!

Örülök neki!



Nem is vettem kötekedésnek, gondolom, az utóbbi időben sok mindenkiben megfordult ez a gondolat.
Nincs ezzel gond, pláne ha ezt ilyen normálisan teszik, mint te!

Ha, tudok majd valamiben segíteni, szólj.

Üdv KillBill.
nem azért irtam , hogy Te értsd ...tulajdonképpen pontleszarom , hogy érted-e ...
a többiek értik , ez a lényeg...
nem állok le vitázni , és nem fogok magyarázkodni , senkinek ...következésképp kioktatásra sem vagyok kiváncsi ...
ezt érted ?
Sziasztok! Nem tud valaki véletlenül egy honda nsr 125 R hengert és hozzá dugattyút? Előre is köszönöm
Esetleg ha gondolod egy ideiglenes weboldalra szívesen segítek feltölteni mindent hogy egy helyen legyenek! :)
...Jézusom Krisz

Ha minden kérdésre, ilyen kielégítő választ adsz... akkor én is kérdeznék Tőled pár dolgot
csak tanácsként:

miért nem csinálsz egy egyszerű honlapot ahova bármikor fel tudod rakni a dolgokat kategorizálva, és ha van valami friss dolog akkor csak a linket kéne bemásolnod ide, nem oldalakon keresztül a képeket töltögetni
aya... nem értelek... ez egy ilyen fórum (és még van, jó pár ilyen szerencsére)

szerintem csak azért zavar téged... mert nem keresel semmit

ha keresel valamit (alkatrészt, bármit) ... a neten nézel szét először

kivéve ha nálad nem számít a pénz...

aztán hívogatod a bontókat...

végül a kereskedőket a gyári új cuccokért (horror és csillagászati árakon persze)
Nagyon szépen köszönöm.
ez teljesen rendben is van igy...
mindenki úgy boldogul , ahogy tud..köztük jómagam is....
csak egy észrevételt tettem, nem kötekedésképp...
és abban is biztos vagyok , hogy ha lesz olyan árud , ami érdekel , akkor hivni foglak ....
Szia!

Egy kicsit segíts, hogy be tudjam azonosítani, hogy melyik motorhoz jó, és máris mondom az árat.

Köszi Kill.
Ezeket menyiért adod érdekelne kösz...............
Megpróbálom, írok egy levelet neki, hát ha, csak neki sincs nagyon Yamaha cucca... de megpróbálom!

Üdv KillBill.
Ha esetleg megvan még a német kapcsolatod hálás lennék ha megkérdeznéd nekem az első teleszkópot a yamaha fzs1000-hez(2004-es évjárat).
Köszi előre is!
Balu