Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg nem ezért írtam, de talán ez már kellett...
Igaza van Ayának, biztosan sok másban is megfogalmazódott már ez a kérdés.

De, köszönöm a biztatást kedves Tőled!
Aya, Bill, ez nagyon emberi volt. Ilyen hangvétel kellene ide.
Gratulálok a kitartásodhoz! Soha ne add lejjebb!
Kedves AYA!

Köszönöm, hogy mindezt megosztottad velem!
Ez így van! Jól látod!

De, hogy tisztába tegyük a dolgokat!

Igen, én egy sima mezei motoros vagyok! Ráadásul csaj!
Aki hiába tanult két egyetemen, szerezett mindenféle iskolai végzettséget, "konkrétan, semmit nem értem vele", mert hogy a fizetésemen nem látszik mindez!
És mielőtt megkérdeznéd, de próbálkoztam sok helyen, a mai napig is, de mint azt tudni lehet, sajnos nem osztogatják a jó munkalehetőségeket...
Amiben, tudom, hogy nem én vagyok az egyedüli ember, ezért nem is panaszkodom!
Nekem nincsenek jómódú szüleim, akik segítenének, sőt ellenkezőleg, amim van, az azért van, mert kő keményen megdolgoztam érte. (14 éves korom óta egyedül élek, és tartom el magam, nem tudom, hogy ez még hány emerről mondható el, de biztos van egy pár, aki érti,miről beszélek)
Nekem, nem szégyen a munka legyen az bármi, ami elfogadható, és az erkölcsi normáknak megfelel. (tehát semmi sex, vagy hasonló)
Így viszont minden munkát elvállalok, dolgoztam én az egyetem mellett fagyizóban napi 14-15-órát 400,- ft-os órabérért, ,mert akkor éppen az volt, mindenféle pluszmunkát elvállalok, csak hogy egy kicsit előrébb jussak és nem azért, mert mindenem a pénz, vagy mert kabzsi vagyok, én csak egy saját otthont szeretnék, majd egyszer valamikor...
Jelenleg a Semmelweis Egyetemen dolgozom főállásban közalkalmazottként!
elárulom neked, hogy a fizetésem hallatán sokat röhögő görcsöt kapnak.
És mivel senki nem szereti, ha nagyon ugráltatják, parancsolnak neki, így én sem. Ezért szerettem volna valami olyan kiegészítő munkát csinálni, ami pénzt is hoz, de nem más szabja meg, hogy mikor és mit tegyek.
Így hát a kis megspórolt pénzemen vettem az nagy Németországban egy csomó cuccot, amit most itthon némi kis haszonnal megpróbálok értékesíteni. Gondoltam ez jó nekem, és jó, mindenki másnak, hiszen az eredeti áránál jelentősen olcsóbban meg tud szerezni magának a halandó ember is jó dolgokat.

Bár erre nem gondoltam, hogy ez bárkit is zavarni fog.

Így hát ezt a fizetéskiegészítést gondoltam ki magamnak.
Hogy megérte-e, hát egyenlőre nem, de még bizakodom.
Nekem sem egyszerű, rengeteg munka van vele, és mivel egy része ömlesztett áru, a beazonosítással is gondjaim vannak, de nincs babér tövis nélkül.

Úgy gondolom, hogy ez is egy munka, és jobb, hogy ezt csinálom, mint ha fognék csak a pénzéért egy pénzes pasit és jól kitartatnám magam és csak a körömfestéssel foglalkoznék!
Szerintem ez gusztustalanabb, mint az hogy próbálkozom és dolgozni akarok.
Lehet persze elmehettem volna másod állásba takarítani, vagy irodába könyvelni, de két diplomával annyira nem volt ehhez kedvem, és ha már volt annyi eszem, hogy ezt kigondoljam, megszervezzem, akkor meg miért ne?
Nincs lakásom, nincs drága autóm, nem drogozom, nem iszom, nem szórom a pénzt, ezt szeretem csinálni, szeretem a motoros embereket, szeretek bizniszelni.
Úgy gondolom, hogy aki valaha is vásárolt tőlem bár mit is, nem volt panasza, sem az árura, sem a kiszolgálásra.

Magamból indultam ki, ha lehet bármit is vegyek, de lehet belőle újat venni, és használtat, az újat veszem, feltéve, ha telik rá!
Én most itt lehetővé teszem, hogy megvehessék az embere (a motoros "társak") az újat, a jót, olcsón/ olcsóbban!
Olyan még nem volt, hogy valaki felhívott, hogy jajj, de szegény, de rommá tört a motorja, látja, hogy van alkatrészem, de csak ekkor és ekkor tud fizetni, vagy csak részletekben stb... elutasítottam volna, vagy hogy ne tudtunk volna megegyezni az árban stb...
Van akinek úgy hozok be Németországból alkatrészt, mert itthon nem tudja megfizetni és bontóban sem talál...
És segítek, ha tudok!
És ezen, nem gazdagszom meg elhiheted...
De én is kerülhetek ilyen helyzetbe, és akkor majd más fog nekem segíteni, amire már volt is példa.

Szóval ennyi röviden!
Szóval, ha téged zavar, ne vásárolj tőlem!
Igen, több 100 db termékem van,mert azt hittem, itthon egyben el fogom tudni adni, nem kell így darabokban, nekem is sokkal könnyebb lenne, de sajnos mind ezidáig nem sikerült pedig tárgyalgatok elhiheted...

Remélem levelemmel nem untattalak, és a félreértések elkerülése végett:
Nem sértődtem meg, nem sértettél meg, remélem én sem téged, nem ez volt a szándékom!
És, ha a jövőben még is segítségre lenne szükséged, abban az esetben is nyugodtan fordulhatsz hozzám, nem csapom le a telefon...

Üdv KillBill.
ez mind a te cuccod , és mind zsír új ?
miért adod el őket , nem jók a zzr-hez ?

de most komolyan ...ezzel az erővel bármelyik motoralkatrész boltos feltöltheti ide a raktárkészletét ...

félreértés ne essék , csak szoktam itt böngészni mások megunt , esetleg feleslegessé vált cuccai között , hátha akad valami amit baráti áron meg lehet szerezni ,
ehelyett kb egy hónapja csak zsír új suzuki alkatrészeket látok itt...

nem kötekedni szeretnék , és vitázni meg végképp nem , csak leírtam a véleményem ....

értem Én , hogy ez az adásvétel topik ....

és Én kérek elnézést...
Ealadó:

TAKARÓ-"PONYVA" QUAD 'PROFESSIONAL' ára: 14 000,- Ft
TAKARÓ-"PONYVA" QUAD 'SPORT' ára: 12 000,- Ft


Csak az egyikről csináltam képeket, kibontva!
Ja, és van tépőzáras "füle"
Eladó!

Kormány lengéscsillapító, Suzuki GSX-R 750-hez.
Eredeti ára: 118 ezer forint
helyett!
Mostani eladási ára: 71 000,- Ft

2 db van
Van egy GIVI doboztartóm!

Csak nem tudom, a tartó konzol konkrétan, melyik motorra való.
De ez is eladó!

Ár megegyezés szerint.
Eladó!

Karbonozott beömlő, Suzuki GSX-R 750-hez
Sérült.
Egyébként vadi új!

Ár, megegyezés szerint.
Eladó!

Nem tudom, melyik típushoz való, tehát, ha valaki felismeri, jöhet az infó

Jobb, illetve bal oldali lábtartó konzol, lábtartó, váltókat, fék kar...
tehát, komplett szett!


Üdv KillBill.
Eladó:

Ár, megegyezés szerint!
jár a számológépem
lesz az még koszosabb is, és még égett gumi darabkák is lesznek benne.
karc! fúúúú, ha nem fog letapadni a gumi akkor még horpi is lesz rajta.
ár? vagy lesz kes rá vagy nem.
Az első a kis sérüléssel:
65 000,- Ft

a második, a lehorzsolt, az 50 000,- Ft
Élőben, nem vészes egyik sem... kis polir a horzsolásra és javítható

A másikról, meg nincs is mit beszélni, szinte semmi... tárolási probléma volt... (nem nálam)!

A koszt számítsd le belőle...
A horzsolás a lényeg!
eladási ár?
Másik:
uhh, az a tartó fixen rajta van a bilincses az állíthatóóóó lenne a puklik nem vészesek
Hát, az egyikről tuti, de nézem...
az 50%-os ból van képed? kis sérülés nem akadály nekem lesz rajta több is ha használni fogom,

Igen, pedig, nekem is Kawám van...
a kipufogódob beömlő csöve 60-as átmérőjű- a dob jobb oldali csöve- a bal oldali a kiömlő, az nem meghatározó nekem.az összekötőcső az amire a dob rácsatlakozik, a 3-4 csavaros kivitel nekem nem jó.
Azt, nem tudom, hogy a 60-as csőre jó-e, de szívesen megmérem neked a hétvégén...

Ha így megfelel!

Üdv KillBill.
oké!
Már is mondom az árakat...

Megnevezés: Ára:
KIPUFOGÓ-DOB, MICRON, GSX-R 1000 K5 51 000,- Ft
KIPUFOGÓ-DOB, MICRON, TITÁN OVÁL, GSX-R 600 K1, GSX-R 750 '00 51 000,- Ft


Megnevezés: Ár:
LASER, KIPUF.DOB, HOTCAM,KARBON,SLIP,GSX-R1/K5 90 000,- Ft
LASER, KIPUF.DOB, HOTCAM,TITÁN,SLIP,GSX-R1/K5 90 000,- Ft
LASER, KIPUF.DOB, X-TREME, GP-STYLE, INOX, SLIP, GSX-R 600K8 60 000,- Ft
LASER, KIPUF.RENDSZ, DUO-TECH,INOX,SLIP,SV65/03- 80 000,- Ft
LASER, KIPUF.RENDSZ, DUO-TECH,TITÁN,SLIP,SV65/03- 93 000,- Ft

Az 50 %-os-ból konkrétan kettő is van.
Titán dob. Ára: 60 ezer körüli.
a két csimma érdekes lehet