Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!

Eladó egy xbox 360 arcade vezetéknélküli joy-jal,rengeteg játékkal,memóriakártyával.
Írányár:55eft.
Akit érdekel a balu88@mailbox.hu címen érdeklődhet
ajándéknak vettem, de végül sosem adtam oda
ELADÓ ÚJ Hifi/számítógép hangfalpár, Nevetségesen olcsón!

Genius hangfalpár, aktív rendszerű (beépített erősítővel!) magas és mélyközép hangszóróval, bass reflex fa dobozban. Jack + RCA bemenet, bárhol használhatod: gépnél, konyhában, rákötheted az mp3-asodra is. Teljesen új, fóliában, dobozával, papírjaival.
Ár: 8990 Ft

Érd: tyt001@freemail.hu ; 70/6199777
Te is kaptad vagy mi?
ELADÓ Sport Lengéscsillapító VW konszern, LEGOLCSÓBBAN!

2db FK Automotive High Tec sport lengéscsillapító, ültetett és/vagy sport futóműhöz. Ha vettél ültetőrugókat, erre ne sajnáld a pénzt!

Passzol: Volkswagen Golf 4,5, Seat Altea/Toledo, Audi A3, Skoda Octavia II, stb stb (VW konszern autók ELSŐ tengelyéhez.) Lengéscsillapító szár átmérő: 55 mm.
Teljesen új alkatrész, dobozában!
Ár: 19.000 Ft

Ennyiért sehol nem kapod meg! Postázni is tudom!
Érd: tyt001@freemail.hu ; 70/6199777
Menő póló az IGAZÁN parasztoknak :)

Fekete színű póló, „Paraszt” felirattal és traktor szimbólummal a mellkasán. Ideális ajándék a főnöködnek, haverodnak, testvérednek, pasidnak, stb :)) L-es méret. Teljesen új!
Ár: 1500 Ft
Ha előre utalsz, a postát én állom!

Érd: tyt001@freemail.hu ; 70/6199777
ELADÓ Új, bőr motoros kesztyű! ILYEN JÓT ENNYIÉRT?

Schoeller sport kesztyű, Keprotec kevlár protektor, mérete: XXL/12. Elképesztően kényelmes! Eredetileg Shox Suzuka kesztyűm van, azzal össze sem hasonlítható sem minőségben, sem kényelemben!
Teljesen új, sosem használt. Méretprobléma miatt eladó (nagy rám). A postát én állom!

Ár: 11.990 Ft
Ennyiért ilyen jó kesztyűt sehol nem kapsz!

Érd: tyt001@freemail.hu ; 70/6199777
Yamaha YZF 250

250 kétütemű (első sorban YZ és CR) csere érdekel, 2004-től.

Brrraaaaaaap!
Szia!
Már nem aktuális,ma elkelt egyben...
Valakinek?
Valakinek?
Golf 2-es 3 ajtós ajtó- tetőgéder teljesen újszerű állapotban balos jobbos 8000 ft!
Valakinek?
195/50R15 8mm mintával 4db, egyformán kopottak!
GPS- re cserélek valamit!
Pufó milyen van rajta?
Valakinek? fémfékcső 57.-és71cm a szem közepe!
Eladó shoei sisak:
link
125ös ETZ-t vennék esztétika nem számít blokk legyen egybe ha vkinek van írjon e-mail cím az adatlapon vagy msn
Link lemaradt: http://www.motorrevu.hu/borze
Sziasztok!
Május 7-én a Motorrevüsök megint ott lesznek a Duna Plázában, és idén rendeznek börzét is, ahova motortól a ruhán át az alkatrészekig bármit lehet vinni. Előre ezen a linken lehet jelentkezni!
Tavaly sok klubtól jöttek, és tudom, hogy ruházati cuccokat például kerestek :)
félárban eladó
eladó, vagy ingyen elvihető ?