Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 pár új Bi-Xenon projektor lámpa beépített kék színű Angel eyes-szal, H4-es izzókkal (de mivel a projektor lámpa maga a foglalat is, így más típusú izzóval rendelkező motorok, autók lámpájába is beépíthető) és minden egyéb tartozékával (trafók,kábelek,csatlakozók).
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben 14000Ft-os bevezető áron!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
1. Visszapillantó (talán EXC-n volt) 3500/2db
2. ProTaper szivacs 2000
3. Creative X-mod USB-s hangkártya a képen látható tartozékokkal 9.000
4. USB-s Webcam 2000
Kesztyűk
Ha valakit érdekelne
Sziasztok elsősorban csajok!

Van egy méretprobléma miatt eladó Fox Switch nadrágom. Nem rám nem jó
Nade:
Fox Switch cross/enduro nadrág....rövid nadrággá alakítható (térdnél lezipzározható).
Cross csizmával és a nadrág alatt térdvédővel is simán hordható.
7/8 méretű ami kb 80 cm-es derekat jelent...külső szárhossza 108-110cm....belül...az ülepétől a száráig kb 85 centi

irányára 16.000 jó magyar forint

Sziasztok!
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom olcsón:

1. Probiker túra csizma, talpán kopás szinte nem is látható 43as 5.000 ft
2. Falco speed csizma, viseltes állapotú 43as 5.000 ft
3. Bering kesztyű, koptatóin apró sérülések ezen kívül hibátlan 10-es méretű 6.000 ft
4. X-lite X901 L-es karbon-kevlár verseny sisak, 25.000 ft.

Postázom is a cuccokat!

Üdv: Edem
Suzuki RM125 2005-ös, sürgősen eladó! Iá.: 429ezer Ft, elérhetőségek az adatlapomon.
Honda cbr600f/2 eredeti külföldi papírokkal forgalomba helyezhetően,vagy exportra.Fix áron 300e ft de 100e ft-ig beszámítás lehet érd:keki@euromail.hu
Akár K1-K4 is lehet...
kawasaki zx6r alkatrészek eladók(98-99)
Sziasztok!
Van egy eladó Bering kabátom,ha érdekel valakit.
http://www.kepesmotor.hu/texti...
Eladó iár:649000 esetleg kisebb sportmotort beszámítok vagy robogót de nem aranyárban ha kp-s vagy tegyél ajánlatot!
nem kell 2 egyforma
legalább egyedi lenne a mocim

na jó most már leadtam és elég a 2 dob is. egyébként vettem de mindig minden megoldásra nyitott vagyok, úgyhogy ha bármid van jussak eszedbe pls

üdv Bill
megpróbálhatom, csak eddig azért nem tettem, mert ezt írják a honlapon.: "A tankpadok gyártása átmenetileg szünetel. A raktáron levő készletünkböl tudsz választani."
na mindegy, azért írok nekik.
köszi a tippet!
Hát itt olyat adnak milyet te akarsz... ezt ird meg nekik és mondanak rá egy árat!

én anno havernak csináltam ilyet... még olcsobban kijött mintha vettem volna egy alapot boltba!
köszi. ezeket már néztem, de én puritán emberke vagyok, egy szimpla karbonmintás tankpad honda felirattal megfelelne. ezek nekem túl csicsásak.
új tankpadot keresek jó áron.
lehetőleg honda feliratú legyen, de az se baj, ha felirat nélküli.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_sr50_di-tech-4680073
Nem, mert nekem van ugyan olyan dobom, csak az egyik karbon, a másik titán, vagy hasonló...
Kettő totál egyforma nincs sajnos.
Körül néztem neked annak idején, de nagyon drága, illetve, ha jól emlékszem te egyesre akartad alakítani...
(lehet, hogy keverem...?)
szia

ok de úgy emléxem nekem nem volt semmilyen variációban.. igaz?

üdvi
Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 12EFt-tól!
Szines Racing fékkarok 14000Ft/párl(felhajlós változatban is!),lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető yamaha r6 2006-2008 sötét bubis plexi!(10000Ft) tel:06303210309
mail:bali105@t-email.hu
Szai!

Nem felejtettem el.
Csak hogy megnéztem, komplett kipufogó rendszereim vannak újak olcsón, illetve van egy pár használt is, de ezek komplettek.
Külön részeket nem tudok adni...
Sajnálom!
De, úgy emlékeztem, ezt már megírtam.

Üdv Kill.
Szia!

Sajna semmi műszaki cuccra nincs szükségem.

Edem