Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!Van egy eladó Dainese Carbon féléves csizmám 42-es méretben.Ha valakit érdekel 20000 az ára.
Bocsi ez lemaradt...
Az adatlapomon ott van a többi infó, elérhetőség stb...
Vagy a ZZR-fórumban.
Üdv mindenkinek... szép napot.
Sziasztok!

Eladásra kínálom a teljesen vadonatúj Nolan N101, XS, ezüst színű bukósisakomat. Egyszer sem használtam, kaptam, sajnos nagy lett rám... Így most eladnám, jóval áron alul: 35.000,- Ft-ért.
Felnyitható állú.
Az előző bukósisakom is xs-es, de az jóval kisebb, mint ez... ;(
Ez talán inkább S-es... bár az zárt, ez meg felnyitható... na mindegy, olcsón adom és kész...
Harapjatok rá... jó vétel.
Szia! érdekelne a motoros csizma engem mi a mérete .
Szia! Feri vagyok és szeretnék venni egy mocis csizmát a lább méretem igaz 42-es szerinted jó volna rám a tied? köszi.
Eladó Berik 2 részes bőrruha.5 alkalommal használt,hibátlan,full protectoros,érdeklődni email-ben spudy@citromail.hu
Hali

Eladnám vagy cserélném, ha valakit érdekelne nézéétek meg!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_sv_csere_erdekel
-4202782

Csumma
Nem sürgős, de eladnám.. mert szerelembe estem. Nem tudok parancsolni magamnak.. mondhatnám, jó feleséget ribancra cserélnék
szia!

képeket és infókat küldj mailmre légyszíves vagy pedig mond Kittinek hogy egyik d.u. küldje el MSN-en. (MZ-t mikor kapta azóta ismerem nagyából)

kistuning5@citromail.hu
Nem vitatkozok, tény hogy egy szalonból kitoltnak nagyobbat esik az ára :) De akkor sok más szempont is volt.
Nehogy megsértődj,de szerintem jobban jártál volna ha megveszed tőlem annak idején a 400rr-t!Könnyebb lett volna eladni és nem buksz rajta akkorát!
Magyarországi, 1. tulaj, friss műszaki, sérülésmentes, rendszeresen szervizelt, Autóvásárlás miatt eladó. Full Power verzió, ARROW sport kipufogórendszer, sok extra, gyönyörű állapotú, erős motorral, gondos tulajtól. Új Michelin Pilot Power gumik,DID lánc, stb. Aszalós Ádám lőtte be, érdemes megnézni- meghallgatni! Ajándék motorolaj, láncspray, erre a motorra nem fogsz költeni, csak tankolni kell!
Az ár: 660e FT FIX!

hirdetés
Debrecenben enduró gumit tudok ebben a méretben. 3000Ft
Haj!

A gatyát már eladtam...
Sisak, csizma, nem érdekel?
1000db dvd film dvd tokban borítóval, biztonsági másolat, cserélhető motoros vagy műszaki cikkre :)
Ajánlatokat mailben.
Eladó a sérült CBR 900 RR-em.
Ha valakit érdekel csörögjön rám.
A héten akciós:
Nokia 6730 classic. Újszerű, karcmentes, vodás, 6 hónapos. Minden tartozékával (memkari, töltő, headszett, cd, kábel), dobozában. (beépített gps, stb..) Garanciás.
Ár: 25.000.-Ft
(jövő héttől ismét 30.000.-Ft)
Ez vicc ,ilyen szutykom nekem is van,de 2002 -es motorra ki az a barom aki elcseréli?
Jó lassan jött az a teló,tán mágnes tartotta vissza?3 hét
eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 15000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 7000ft
hátsó 2 dugós brembo munka henger 5000ft
(első hátsó egybe 10000ft)
ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 8000ft

érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 20-542-41-46 vagy Baleee@citromail.hu
debrecenbe van minden
Nekem télen is felér egy kínzással...pedig nincs méhészet a közelben
ezaz. kocsimosás, motormosás, nyáron rémálom.
Az szar ugy, jo ha nyugdt vagy, nem csapkodsz veluk. Az ecetet utaljak, meg a gazolajat. Meg nem jo, ha medencetek van, vagy vizezel az udvaron
a házunktól pár tíz méterre van egy méhészet, én meg allergiás vagyok a csípésre ... szerinted?