Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van pár eladó cuccom ha érdekel valakit:

HJC FG 14 sisak, 56-os (S-es): 22000 Ft

Swift bőrcsizma, 44-es, cipzárnál már volt varrva: 14000 Ft

Proof esőruha, ez nem tudom mekkora, simán rámjön a motoros ruhára (185cm és 74kg vagyok): 7000 Ft

Elérhetőség: 06 harminc 436 94 húsz, vagy lengyelbalint@vipmail.hu
Átvehetők Kaposváron.
ALKALMI VÉTEL, ennyiért még csak hasonlót sem kapsz! (2008/6, 125ccm, bőrülés, fedélzeti computer, fordulatszámmérő, immobiliser, lábtartó, önindító, tárcsafék (első/hátsó), tárcsafék, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott.) Anyagi okok miatt eladó. A motor csak UTCÁN volt használva, pályát még nem látott. Benne van az összes gyári fojtás (bontatlan blokk, nincs széthajtva)! A rajta lévő fejidomon kisebb esztétikai hiba, de a motor soha sem volt törve. Oldalidom nélkül volt használva, igény esetén + 25-30000ft. Rendszeresen szervizelt (4000nél legutóbb), csak full szintetikus moterolajjal használt, garázsban tartott. Motorikusan és szerkezetileg kitűnő állapotben, garantált kilométer. Szezonra felkészítve, gyönyörű állapotban! 50esként volt használva. Utcára és pályára egyaránt a legjobb választás.
ÁR: 549.000ft
Érd: Tel: 30/9071630
E-mail: rozsa92@gmail.com
Hello!
Md80 minicam om 5000Ft-ért eladó!
bocs,de nem töltötte fel...
itt vannak a képek
Hyosung XRX 125 enduró jó állapotban eladó.
bővebben telefonon:06 20 325 87 61
ELADÓ hitelátvállalással egy limitált szinű Gyöngyházfehér Suzuki GSR 600 ABS (2008.07.forgalomba helyezés), 2 hónap garanciával még, vezetett szervizkönyvel ABS-s fékekkel, 2 db gyári kulcs, egyedi bukógomba, tankpad! 0-ft-tól elvihető HITELÁTVÁLLALÁSSAL! Futamidő 96 hónap!Gyere el és nézd meg!Mint az új!90%-os PIRELLI DIABLO SUPERCORSA GUMIKKAL!
dereka...fullra kiengedve 95 centi...ezt kétoldalt össze lehet húzni...
szárát belül úgy mértem hogy lefektettem a gatyát...és a zacsitól a szára aljáig lemérem az kb 88 centi
kívül nemtom hogy kell mérni így szintén lefektettem és a gatya külsején deréktól gatyaszárig lemértem....ez kb 115 centi
ha télleg érdekel egy próbát megér...így méretek alapján necces belőni szerintem
lefotózom majd magam térdvédővel...krosszcsizmában hogy lehessen látni mekkora kb....

ja az ár télleg lemaradt....30.000.- 139.90$ plusz 10$ postaköltség volt...gyakorlatilag árában adom el...és nem mostani árfolyammal számolok
Benelli Tornado 900 Tree alkatrészek eladóak!
-Hibátlan első kerék
-Hibátlan féktárcsák
-Váznyulvány (együléses)
-Hátsóidom, sérülésmentes , full karbon,(együléses)
Helló érdekelne a gatya derék bőséget ,szárhosszat,kívül belül meg tudnád adni?meg az árat
36-os méretű Fox Access gatya...zsír újan eladó!
Magyarországon még nem láttam ilyet...ezt az USA-ból rendeltem...csak nagy rám :-(
szevasztok

most csinálom a különbözetit, plusz megint szeretnék egy vasat, úh kéne sok sok pííííííííííz

így van egy-két eladó cuccom:

- keverő+hangfalak+erősítő
- cipő
- telefon
- játék

dolgaim

jobb képek meg itt (meg ha feltöltött a fényképező, akkor lesz még ) link

csere főleg kp-ra érdekelne (40körül van a különbözeti), valamint occsóér jófajta 4ütemű 250-400ccm közötti kis vas (mostanság endurokkal szemezgetek), lehetőleg '90es évjárattól felfele.

tenkjú
ALKALMI VÉTEL, ennyiért még csak hasonlót sem kapsz! (2008/6, 125ccm, bőrülés, fedélzeti computer, fordulatszámmérő, immobiliser, lábtartó, önindító, tárcsafék (első/hátsó), tárcsafék, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott.) Anyagi okok miatt eladó. A motor csak UTCÁN volt használva, pályát még nem látott. Benne van az összes gyári fojtás (bontatlan blokk, nincs széthajtva)! A rajta lévő fejidomon kisebb esztétikai hiba, de a motor soha sem volt törve. Oldalidom nélkül volt használva, igény esetén + 25-30000ft. Rendszeresen szervizelt (4000nél legutóbb), csak full szintetikus moterolajjal használt, garázsban tartott. Motorikusan és szerkezetileg kitűnő állapotben, garantált kilométer. Szezonra felkészítve, gyönyörű állapotban! 50esként volt használva. Utcára és pályára egyaránt a legjobb választás.
ÁR: 549.000ft
Érd: Tel: 30/9071630
E-mail: rozsa92@gmail.com
Hali!megvan még az idom garnitúra?érdekelne ezen a cimen tudunk egyezkedni ha megvan motoros770204@freemail.hu köszi.Üdv:Tamás
sziasztok!
Faterom gépe eladó lett!

zxr 400
Hali!
Új Nitro N1700VF akció!49900 helyett 26000 Ft-ért!
Hivatalos forgalmazótól!
A sisakok üvegszálas héjjal,dupla D gyűrűs csattal rendelkeznek,kivehető-mosható bélés,sisakzsák,karc-pára mentes plexi,pin-lock rendszer,Forma-1-es letéphető fóliák!
Sharp törésteszten kiváló minősítést kapott!
Postai utánvét megoldható!
Elérhető darabok:
Matt ezüst XS:1 db
Matt ezüst M:1 db
Matt fekete L:1 db
Ezüst XL:2 db
Ezüst XXL:3 db
Kérdéseddel keress bátran!
20/974-1680
Szia!
Érdekel, miféle, mi az ára, képet esetleg tudná küldeni?
Oké.
Keress ha aktuális.
Irj ide laciba45@freemail.hu
sopronba vagyok van csizmám ha érdekel
+ez is még yamaha dt 50 ülés volt használva 1cm elengedte a varrás de nem is lehet látni
ezek is vannak még
yamaha tzr 50 gyári új motoron nem volt
yamaha fz6 n rendszámtáblatartó új nem volt még motoron
honda f6c valamilyen borító lemez(nem tudom)új nem volt motoron azért nincs is kicsomagolva
aprilia sr idomok nem mindegyik külön külön is eladó
hívj vagy írj
tel: 06209339747
vagy
email: schonher@citromail.hu
biztos megegyezünk!
Még a héten meg tudom mondani pontosan, mert nem csak én intézem a cuccokat