Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép napot mindenkinek.
Van egy eladó xr400r motorom,csere is szóba jöhet(főleg cross és enduro).

http://www.kepesmotor.hu/honda...

Keresek md80 fejkamerát,ha van valakinek dobjon egy üzenetet.
Van egy eladó üléspúpom Gsx-R 600/750 k4-k5
12000ft / tel:0630/4057638
Licitálj, és nyerj új motoros ruházatot! Nadrág, kabát, protektor, egyenesen a forgalmazótól, számlával, garanciával, minden méretben! Az összes ruházat full protektoros, kivehető termobéléses!
vatera link a termékekhez
Ha esetleg érdekel valakit,van egy eladó Aprilia RS 125-öm.
Hirdetésem
Üdv! Én vevő lennék a táskára! Ma már nem hivlak, de holnap délután rádcsörgök, vagy ha esetleg még ma este online vagy akkor jelezz (elérhetöségek adatlapomon) valahogy és kereslek a részletek 1eztetése miatt!
Engem még sehol nem hagyott ott, és annyit eszik mint egy lada.
Eladó egy Derbi Senda tipusú motor.A hengernél egy picit folyik a víz mert átenged a tömítés.Kis pénzből jó motor hozható ki belőle.
Az ára:55000Ft. Ennyiért még simsont se kapsz.
Emberi fogyasztású és megbízható kell, na ez ezek közül egyiknek se felel meg :)
3.3-as Voyager? Viccelsz? :D
LLátod az enyém olcsóbb. Mégse reagálsz semmit.
és a csónak?
Szép és jó Zizi eladó itt
Hát ez árilag nem hiszem hogy az a kategória.
Igazából nemsoká valszleg lesz céges autó, így nem akarok csilliárdokat költeni, hitelezni, átiratgatni 80-ért meg hasonlók.
2005-ös z1000 használt első fékbetétje van valakinek?
Cagiva elephant 650 V2-es ducati blokkal eladó! http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
Az árban megegyezünk csak valaki vigye már el :D
cső, nekem van egy 2003-as opel combóm, oldalajtós, hátul osztott ajtóval, 1.6 benya, jól fogyaszt, esetleg ő eladó, nem hiteles, de hitelezhető, sportmotort beleszámitok, Na abba bepakolhatod a fél boltodat .
Van egy 3.3 voyagerem.
Keresnék olcsóbb megbízható autót (Swift, Corsa) havi törlesztésre max kb 15 ezerig vagy kp-ben max 300e-ig. Üzembentartóival! Esetleg tartósbérlet is szóba jöhet.
Részleteket megbeszéljük.
Sürgős!
Keresek megbízható autót párszázezerig. Üzembentartóival kéne.
Küldöm. 5 körül gondoltam. Elég új, mitn irtam csak jogsiszerzéshez kellett.
Azt megköszönném, a mailomra is küldhetsz képet, ha gondolod.
20 4859807, és mit gondoltál érte?
T.bánya környékén szoktam még nyomulni, de 50-100 km nem gond, mondjuk azért soproni nem akarok elmenni.

Ha irsz egy telszámot küldök képet mms-be.
íSziasztok!

Egy GSF 400 Bandithoz (nem VC-s) keresek 2 csatlakozós elektronikát.
Mert volt egy blokkcserém VC-s helyett sima került bele és az elektronika nem stimmel!
Nagyon-nagyon SÜRGŐS LENNE!