Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már intézem,gumikesztyű kb 100-féle
sz@rrá áztam ma.....
kellene komplett alsó-felső, és az a hosszú esőköpeny is, esetleg gumikesztyű ami rájönne a crosskesztyűre van?
Ok alukálok rája,az asszony kocsíjába szeretném és szimpatikus hogy berakja babakocsit és nem kurja összea membránt.
Ez az agymenése hogy tüccögteti a zenét
Csak a láda van + az 15e és a tied.
Én ezt megvenném,ha kitalálnál valami rém olcsó árat
Azt veszel belőle kormányt vagy pálinkát amit akarsz.
elhiszem.....
Helló!Normális cross kormánycserére !
Sziasztok!

Keresek 1db 4.00-18as utcai gumit Budapest környékén.
erre kelene valami csere másik motor
Jah na ADIDAS NADRÁG!
Nem motoros, de hátha valakinek!

http://www.kepesmotor.hu/texti...

Shox Textilkabát S-es méretben, kivehető thermobélés, állítható karszélesség. 10.000.-

Sürgősen eladó Mercedes Benz 190 E 126 Le papiron, azért ennyi mert át kell iratni és sürgős (vérszivók kiméljenek) az auto motorikusan jó állapotu nem rohad alufelnivel pici sérüléssel az elején Pót lökháritót adok hozzá. elérhetőségek az adatlapomon 200 ezerért vihető.
Elkelt, koszi
Licitálj és nyerj!
Új motoros kabátok, nadrágok, protektorok akár 1 Ft-os aukcióban is!
vatera link a termékekhez

A kínálat folyamatosan változik!
Már látom, lemaradtam róla...
Mennyit is? Mert azt nem írtad...
Dr 600 dakar eladó.(zsírúj gumik,lánc did,olaj,szűrők,felújított telók,új gyertyák,)teljesen költségmentesen.240000ft fix.
0630 394 46 73
csere esetleg xr 600 ra.
Sziasztok: ha valakit érdekel ybr250-re csomagtartó az írjon erniybr250@citromail.hu-ra, 10000ft utánvéttel is.
Eladó 2 vadi új Nitro N750 VX.Az ár 18500 Ft.A Dragon XL-es méret,a Bulldog XS-es.Alku nincs,csere nem érdekel!A sisakok számlával rendelkezenk.Utolsó darabok!Kivehető-mosható bélés,karc-pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,sisakzsák,orrvédő,gyorszáras csat,integrált szellőző a sisak tetején.
Személyesen megtekinteni,kipróbálni,átvenni Kecskeméten lehet.
Postai utánvét megoldható,ennek költsége 1000 Ft.
20/974-1680
Van egy eladó üléspúpom Gsx-R 600/750 k4-k5
12000ft / tel:0630/4057638
Akkor azt a bankot csak halkan robbangasd, szólj mikor akarod, és egy kis részesedésért segítek
suzuki sv 1000hez keresek olcson felso villahidat,mert egyeneskormanyosra akarom atalakitani.occson valaki,ha kormannyal van az is jo.kosy
91-es évjáratú Kawasaki ZZR-1100 motorhibás egyben vagy alkatrészenként eladó Tel: 06/20-5175720
még tavaly vagy mikor néztem ki a gixered, levelezgettünk is párat, de ha a dr-re, ami 290 nincs pézem, akkor a gixxerre hogy lenne?

bankot kőőőőőőőőő robbantani, aztán megveszem mindet