Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Eladnám teljesen új KTM Race Comp 2009 XL-es kabátomat 45000Ft-ért!
(új ára még mindig 60000Ft)
70/4537625
képek,adatok?
esetleg link a hirdetésről?
43-as új csizmát cserélnék cross csizmára
91-es évjáratú Kawasaki ZZR-1100 motorhibás egyben vagy alkatrészenként eladó Tel: 06/20-5175720
Eladó! Jönne a következő motor..
Eladó
eladó 1 db dellorto 28-as karbi!
felujitot olcson!
10ezer
aért váltotam le mert nkem kicsi!
Fiatalok, nem ide valo de ADIDAS fekete fehér csikkal, szabadidő nadrág (fényes anyagú, de nem jogging) olyan 175 cm körüli vékonyabb alkatra ocsón árasitva eladó adatlaponom mail ha valakit érdekel, sosem volt használva!

sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy valakit értekel e olyan hogy a simsonomat adnám aprilia af1 125-ös alaktrrészekét!
nem érdekelnek az sem ha lopot a papitok sem ha tropára van törve az sem érdekel!
csak rotax 123-as blokk legyen benne!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:0630-731-6232
előre is köszi!
ez amugy az én mocim!
rendben, köszönöm, hogy megkérdezted nekem
mgaát a gombát nem kell meginni, csak a léét, ami nem a gomba leve, a képen meg nem egészen ugy néz ki mint valójában, egyébként én sem iszom meg...:D, de tényleg hat a "cucc" ez komoly.
De guszta... (( ))
Csövi, ha még reggel szólok neki, akkor oké lett volna, de délutánra hazaállított 2 tokmánnyal, meg egy osztófejjel:D így sajna tárgytalan:(
Ez a kristálygomba, és kösz a mailt, visszaírtam:):)

http://archiv.kefirgomba.hu/in...
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Hozzájutottam egy KTM-hez, aminek sajnos nem tudom a típusát és kicsit hiányos volt.(Találtam egy hasonlót, de az nem központi rugózású volt)
Elkezdtem rendbe rakni,stb. Nagyon szépen gyorsul, végre nem megy nagyon.
Elsősorban a pontos típusára lennék kíváncsi, valamint KERESNÉK HOZZÁ VALÓ KARBURÁTORT, mert a "kókányolt" ami rajta van, nem tudja ellátni elég anyaggal.
Eladó egy jó állapotú Mitsuba sm 13 önindító.
20000ft. Postázva is.
12.000 magyar forint az ára.
Eladó egy L-es(59-60)-as Airoh cross sisak. Kisebb karcok vannak rajta de nem vészes, kivehető, mosható béléssel.
eladó cbr 600rr-hez , 2007-től, akrapovic és two-brothers dob összekötőcsővel, új üléspúp, sérült és ép idomok, hibátlan elsőlámpák, gyári kipufogórendszer exuppal, hátsólámpa, plexi, rizoma rendszámtartó+lámpa+index, plussz sérült alkatrészek. érdeklődni telefonon a 0620/992-4528 -as számon lehet.
Kawasaki ZZR
Az ár nem fix, hívj és megegyezünk!
Eladó Mikuni TM24-es lapsíberes verseny karburátor, robogóra(vagy amire felrakod).Ajándék Polini levegő szűrővel. 22000Ft.
ELADÓ Dt! 0kmes láncal , és fogaskerekekkel! ha komolyan érdekel tudok engedni az árból !
Eladó nagyon szép, hibátlan állapotú ARAI sisak Yamahásoknak !

http://www.kepesmotor.hu/zart_...

Mi a szösz az a kristálygomba?
mondjatok ti árat, linken kívüli árat nem igazán tudok, nekem nem kell, biztos megegyezünk, nem igazán tudom hogy mennyi volna az az ár ami még nem pofátlanság érte